Ви є тут

Покупка шафи-купе в Командор

Купівля меблів – це завжди дуже приємна справа. Можна довго ходити по магазинах, уявляючи побачений гарнітур чи шафу в інтер’єрі своєї квартири, смакувати майбутню покупку чи шукати ідеал, намальований у мріях. Але от халепа: типові меблі, які виготовляються великими партіями, не можуть врахувати смаки кожного окремого покупця. Найчастіше Ваші потреби і побажання просто ігноруються. До того ж, серед серійних меблів рідко зустрінеться саме такий варіант, який би відразу захотілося купити. Або припаде до вподоби дизайн, але виявиться непідходящим розмір виробу. Або все-таки знайдете те, що шукали, але потім відчуєте розчарування, побачивши у квартирі сусідів чи друзів таку ж шафу, як у Вас. На ці та інші підводні камені Ви неминуче наштовхнетесь, купуючи стандартні меблі. Виключення можливе лише у випадку купівлі меблів на замовлення.

Меблі від Командор: уся перевага – у свободі Юлія Коштовська /Дизайнер-конструктор/

При купівлі меблів Командор відпадають усі сумніви щодо дизайну, розмірів, форми, функціональності та інших характеристик виробів. Корпусні меблі на замовлення дарують нічим не обмежену свободу покупцю, котрий сам обирає, якою має бути його шафа: високою чи низькою, кутовою чи фронтальною, з яскравим модним чи стриманим класичним оформленням. Внутрішнє наповнення виробу також підбирається відповідно до потреб і побажань клієнта. Кількість полиць, шухляд, вішаків та інших елементів внутрішнього простору визначається індивідуально.

Замовник може вибирати до свого смаку абсолютно все, навіть шурупи, якими кріпляться між собою компоненти меблів. До уваги клієнта буде представлено зразки матеріалів, фурнітури, механізмів, можливі варіанти декору. Розміри і конфігурація меблів на замовлення будуть визначатися відразу на місці, безпосередньо в помешканні покупця, куди при попередній домовленості приїжджає дизайнер, маючи при собі не лише взірці матеріалів, але й ноутбук з фірмовою програмою створення меблів з 3D візуалізацією.

Перед дизайнером стоїть завдання обговорити з клієнтом місце встановлення конструкції, зробити всі необхідні заміри, спроектувати виріб в 3D-форматі, або ж відкоректувати раніше створений в салоні проект, вказати час монтажу продукції і підготувати договір і рахунок з вказаною ціною забудови. При цьому, наприклад, шафу-купе можна встановити в будь-який вільний простір, навіть якщо він характеризується нетиповістю архітектурних ліній. Це може бути ніша в стіні чи місце під сходами, довгий і вузький коридор, балкон, незручний кут в тісній кухні чи спальні. Для кожної задачі у спеціалістів є вирішення.

В Komandor відсутні приховані «непередбачені» платежі: вартість проекту, вказана в договорі, такою і залишиться. Якщо Вам скажуть, що «забули порахувати» певні додаткові послуги – очевидно, ви маєте справу з нечесними продавцямиОлексій Кашпуренко /Директор Інформатичного Відділу/

Оформивши замовлення на виготовлення меблів, наберіться терпіння. Такий бажаний комфорт разом з новим інтер’єром замешкає у Вашій домівці не відразу. Мінімальний термін виконання простої конструкції – 5 днів. А якщо проект достатньо складний, до того ж, замовлено не один, а декілька предметів, то меблі будуть готові не раніше, ніж через 2-3 тижні. Звертаючись в ательє для пошиття сукні чи костюму, Ви розумієте, що не варто вимагати від модельєра негайної видачі одягу. Схожа історія і з меблями на замовлення: доведеться трохи зачекати.

Та коли Вашу покупку доставлять додому, Ви зрозумієте, що вона була того варта! Такий розкішний дизайн, оригінальний стиль і висока якість меблів зустрічаються доволі рідко. До того ж, Ви отримуєте від ТМ Командор гарантійний документ на всю продукцію: для різних виробів термін гарантії може відрізнятися, але для всіх шаф-купе, гардеробних і перегородок він складає мінімум 5 років.

Якісні корпусні меблі, зроблені на замовлення, будуть найкращою окрасою Вашого дому. Завдяки високій якості меблі можуть служити Вам довгі роки, не потребуючи ні особливої уваги, ні ремонту, ні реставрації, ні складного догляду. І при цьому вони залишатимуться такими ж красивими, оригінальними та ефектними, як і в день покупки.

Ми пишаємось тим, що пропонуємо Вам продукт європейського рівня, виготовлений в Україні. Ольга Митрухіна /Маркетолог/

Кожен виріб відзначається міцністю і проектується відповідно до детально перевірених інструкцій, при цьому кожний конструкційний елемент тестується в різних кліматичних умовах. Ми виготовляємо безпечні меблі, використовуючи екологічно чисті матеріали. Ми враховуємо і втілюємо в реальність ідеї та мрії наших клієнтів.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.