Ви є тут

Купити гардеробну... і зекономити!

Якщо Ваш бюджет обмежений, а придбати гардеробну потрібно - то перед Вами неминуче постане питання про економію на бажаній покупці. А для цього варто дослідити оформлення і конструкцію «місця зберігання усіляких речей» для того, щоб отримати відповідь на питання - від чого можна відмовитися і чим можна знехтувати, роблячи свій вибір.

Елементи гардеробної

Залишитися має тільки те, що необхідне. Яку б систему зберігання речей Ви б не обрали - всі вони складаються лише з трьох основних елементів: фасаду (дверей), корпусу та внутрішнього наповнення. Причому ціна їх приблизно однакова по відношенню один до одного. І є чимало компонентів, відмовившись від яких, Ви практично не втратите в зручності, але в той же час істотно знизите ціну. Наприклад, відмовтеся від задньої стінки в гардеробній типу «шафа». І ціна рішення Вас приємно здивує.

Матеріали для виготовлення гардеробної

Заощаджуйте на оздобленні. Не використовуйте преміум-декор. Найчастіше гардеробні типу «лофт» мають стійки, покриті натуральним шпоном, або плівкою з імітацією дерева, але в той же час анодований або фарбований алюміній дешевше на 50-30%. Зв'язка металу і скла у виконанні дверей коштує дешевше за дерево, причому суттєво. Але не варто економити на склі та металі - екстрапрозоре і лаковане скло спустошить Ваш гаманець набагато сильніше звичайного матового скла, а сталь вийде дешевше алюмінієвих сплавів. І не варто забувати про те, що представницьким повинен виглядати фасад, а корпус і внутрішні полки можна зробити з більш дешевих матеріалів. Але дешеві - не означає неякісні. Адже ряд якісних матеріалів, які не мають вражаючого вигляду без дорогої обробки, досить широкий - а це і є простір для пошуку здешевлення виробу.

Відтінки кольору

Монохромність. Налічується понад дві тисячі кольорів і відтінків, в які можуть бути пофарбовані корпус і фасад гардеробу, але якщо для Вас це не грає важливої ролі - то не переплачуйте за колір, виберіть білий матовий і чорний глянцевий. Знизити вартість можна, відмовившись від спеціальних покриттів проти відбитків пальців, суперміцних і надглибоких за кольором лаків. Не забувайте про те, що хоч як би хвалили продавці дорогі «елітні» кольори і відтінки - немає більш шикарного і благородного поєднання, ніж чорне з білим.

Фабрики-виробники

Економ -варіант у провідних виробників. Як всім відомо, кожен брендовий виробник орієнтується на певну цінову нішу, але продукція їх представлена для всіх верств достатку населення. І тут постає питання - а що краще купити, дорогу модель маловідомої фабрики, або дешеву модель великого бренду? Однозначної відповіді тут немає, але ми вважаємо, що другий варіант більш прийнятний. Дешева модель брендової фірми хоч і поступиться в красі дорогій гардеробній невеликої фабрики, але якість і зручність виправдають витрачені на покупку кошти - адже бренду потрібно тримати планку престижу в очах своїх покупців на високому рівні, бо ж від цього залежить його існування і процвітання.

Деталі

Такого поняття як «дрібниці» не існує. При бажанні будь-який елемент наповнення можна купити окремо, але наповнювати дешеву основу дорогими деталями дуже невигідно. А все тому, що у дорогих брендів кожен предмет виконується буквально під замовлення, і виходячи з цього, випливає висока вартість цього задоволення. Та й часом підгонка деталей може стати досить трудомістким і тривалим процесом. Так що наша думка про подібну ситуацію така - краще купувати повністю укомплектовану всім необхідним річ в одній фабриці, ніж збирати вінегрет від різних виробників.

Практичні рекомендації

  1. Віддайте перевагу штанзі, а не полкам. Це дешевше і зручніше, якщо Ваш одяг можна повісити.
  2. Секції-кошики чудово підійдуть для трикотажу. Це вийде дешевше висувних ящиків, хоча і дорожче полиць.
  3. Звичайні ящики дешевше тих, в яких фронт виконаний зі скла. І явно дешевше ящиків з підсвічуванням, що реагує на відкриття-закриття.
  4. Аби зекономити варто відмовитися від спеціалізованих секцій (для штанів, краваток та взуття...) і замовляти стандартні. Хоча є і певний недолік - в загальній секції є небезпека того, що деякі речі помнуться.
  5. По зручності перемагають висувні спеціалізовані підвіси (їх також називають ліфтами або пантографами), але вони програють в ціні. Варто заздалегідь продумати список речей, які будуть зберігатися в гардеробній.
© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.