Ви є тут

Особливості догляду за меблями

Якщо Ви бажаєте, щоб шафа-купе чи інший виріб прослужили Вам довго, необхідно дотримуватися нескладних правил догляду за ними. По-перше, під час прибирання не варто користуватися щітками з жорстким ворсом, абразивними матеріалами та рідинами, що містять у своєму складі кислоту – це може пошкодити поверхню профілів чи рейок. Найкращим варіантом буде акуратне чищення профілів засобами для миття посуду або іншими миючими засобами і періодичне збирання пороху в нижній рейці за допомогою пилосмока.

Особливості догляду за фасадом шафи залежить від наповнення: деревоподібні матеріали (натуральні масиви деревини, ламіновані плити ДСП, МДФ) варто час від часу протирати сухою м’якою ганчіркою з використанням полірувального засобу для дерев’яних меблів; якщо ж це скло чи дзеркало – то достатньо його протирати м’якою тканиною або використовувати спеціальні засоби для скла, але перед цим уважно прочитайте інструкцію, щоб вживаний засіб не зашкодив поверхні.

Подібний спосіб догляду і за гардеробними, виготовленими з використанням продукції Komandor: елементи трубної чи колонної систем чистять аналогічно до профілів, а плити – знову ж таки полірувальним засобом для матеріалів з деревини.

Для догляду за профілями можна також використовувати слабкі детергенти – вони не лише очистять металеву поверхню, а й продезінфікують її – це особливо актуально для приміщень, в яких часто бувають та граються маленькі діти.

Також рекомендовано уникати розміщення меблів з деревоподібних матеріалів у зоні прямої дії сонячних променів і в приміщеннях з підвищеною вологістю, оскільки це може призвести до деформації виробу і втрати ним первісного вигляду.

Більшість розсувних конструкцій Komandor, зокрема шаф-купе, обладнуються дотягувачами, які легко і плавно пригальмовують двері, захищаючи їх від сильного удару, та все ж варто поводитися з дверима обережно.

Дотримуючись усіх вищезазначених правил догляду за меблями, Ви продовжите термін служби Вашої шафи-купе, міжкімнатної перегородки чи гардеробної, і виріб ще довго радуватиме Вас своєю красою.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.