Ви є тут

Перегородки для офісу та дому

Міжкімнатні перегородки мають багатофункціональне застосування, ідеально вписуючись як у дизайн житлових кімнат, так і офісних приміщень.

Зараз офісні перегородки не лише данина моді. Доволі часто – це оптимальне вирішення для організації робочого місця. Велике, просторе приміщення ділиться на окремі кабінети за допомогою перегородок. «Стіни», які розташовуються між столами працівників, зазвичай зводять не по всій висоті до стелі, а в людський зріст. Таким чином, стеля стає спільною, не навантаженою, а це додає певного простору. Такі робочі місця є доволі компактними, проте зберігають відчуття реального кабінету. Стіни чудово захищають від шуму розмов по телефону та інших звуків, на них можна кріпити жалюзі, та персоналізувати робоче місце. Перегородки можуть бути як суцільно прозорими, так і прозорими тільки з одного боку в залежності від сфери діяльності та корпоративного стилю компанії.

Ще одне модне та ефективне використання перегородок в офісі – створення лаунж-зони, території релаксу та комфорту. Місце під відпочинкову кімнату виділяють зазвичай в кутку основного приміщення, куди доноситься офісна метушня. Тому використання локальних перегородок із легким алюмінієвим каркасом надійно захистить від навколишнього шуму, а ідеально прозоре скло, тишина та спокій дадуть можливість розслабитися по-справжньому.

Міжкімнатні перегородки в оселі виконують, як правило, дві ролі: декоративну та роздільну. Декоративні перегородки замислені в дизайні кімнати першочергово й створені прикрашати та доповнювати інтер’єр кімнати. Такі перегородки виконуються зі скла, оздоблються вітражами та декоративним камінням. Роздільні перегородки, переважно, з’являються у квартирі з часом і забезпечують комфортне і грамотне розділення простору. Поділ кімнати на окремі зони може відбуватися з різних причин – це як оптимізація кімнати (наприклад, спальня – кабінет), так і створення нових закритих приміщень (гардероб тощо). Відповідні матеріали забезпечать не тільки привабливий вигляд, а й ізолюють шум та інші побічні звуки.

Сфера застосування міжкімнатних перегородок доволі широка. Як в організації простору в офісних приміщеннях, так і під час використання перегородок в оселі, вони здійснюють функцію оптимізації простору, але в кожному випадку по-різному.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.