Ви є тут

Нестандартні перегородки

Дизайн кімнат, меблі та аксесуари змінюються з часом, вдосконалюються та пропонуються споживачу у поєднанні «комфорт та стиль». Міжкімнатні перегородки стали одним із топових елементів у дизайні сучасної оселі. З’явившись на ринку вже давно, перегородки стали звичним атрибутом малогабаритних квартир та офісних приміщень. Та мода йде вперед і диктує свої умови, тому на ринку все частіше трапляються перегородки незвичні, нестандартної форми та комплектації.

Останні віяння в облаштуванні кімнат – радусні міжкімнатні перегородки. Плавність ліній, несподіване втілення та простота форми дійсно додають оселі стилю. Радіус перегородки можна обрати відповідно до розміру кімнати чи функцій, які виконуватиме нова нестандартна стіна. Кріпиться така конструкція до підлоги та стелі, при можливості – до стіни. На вигляд доволі легка та повітряна, така перегородка може похвалитися міцністю. Радує і різноманітність оформлення та варіантів оздоблення міжкімнатних стінок.

Міжкімнатні перегородки у формі "гармошки" вже давно завоювали прихильність багатьох власників невеличких квартир. Можливість розсуватися та займати мінімальний простір робить ці перегороди невід’ємним атрибутом у багатофункціональних кімнатах, які із спальні та офісу за секунду перетворюються у вітальню. Такі перегородки кріпляться до рейок, які встановлюються на підлозі, стінах чи стелі. Важливим є підбір дійсно хорошої фурнітури для кріплення конструкції, і тоді «гармошка» служитиме довго.

Багатофункціональні речі завжди користувалися популярністю, тому поєднання міжкімнатної перегородки і шафи є дійсно цікавим та правильним вирішенням. З одного боку стіна, з іншого, скажімо, полички для книг, роблять перегородку корисним предметом меблювання кімнати. Насправді, комбінацій може буде багато – починаючи із суцільних наскрізних полиць у стилі хай-тек, закінчуючи зручним місцем для розміщення телевізора. Асортимент матеріалів допоможе підібрати найбільш відповідні до стилю кімнати, а функціональність виробу – зекономити такі необхідні «квадратні метри».

Незважаючи на нетрадиційний вигляд і використання міжкімнатних перегородок, вони підходять до будь-якої кімнати: дитяча, вітальна, їдальня – варіантів безліч. Для кращого вибору потрібно проконсультуватися із фахівцем, перекласти всі турботи по встановленню на спеціалістів цієї справи і насолоджуватися новим модним придбанням в оселі.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.