Ви є тут

Секретна зброя для усунення безладу в передпокої. Багатофункціональна шафа-купе

Ступаємо на поріг будинку, і... що ж відкривається погляду кожного, хто входить у ваше житло? Найчастіше це передпокій - "візитка" квартири, по якій гість може визначити характер, смаки і навіть соціальний статус господарів. Тому, як би ви не були зайняті, інтер'єру і підтримці порядку в передпокої необхідно приділяти максимум турботи і уваги. І робити це потрібно ще на етапі підбору меблів. До речі, якщо купити в передпокій містку і стильну шафу, то можна відразу ж убити двох зайців: прикрасити інтер'єр приміщення і звільнити його від всілякого мотлоху, одягу і взуття, які зазвичай нагромаджуються на вході.

І ось, залишилась лише дрібниця - знайти такий варіант шафи для передпокою, яка б відповідала усім заявленим вимогам. Сьогодні існує доволі широкий асортимент подібних корпусних меблів, орієнтованих саме на прихожі кімнати, - це всілякі комплекти меблів, що іменуються просто "прихожі", і окремі шафи, обладнані необхідним набором ніш, вішаків, поличок і шухлядок. Є і такі варіанти шаф, двері яких не потребують вільного місця для відкривання. Це шафи-купе, завдяки яким з'являється можливість заощадити корисну площу зазвичай у невеликому за розмірами передпокої і використати дорогоцінні квадратні метри простору ефективно і раціонально. Функціональна шафа-купе в передпокій - це максимум практичності при повній відсутності недоліків.

Оскільки існує безліч варіантів шаф-купе, можна вибрати модель, оптимально відповідну до інтер'єру і архітектури приміщення. Форма, габарити, дизайн і внутрішнє наповнення меблів - це ті параметри, на які треба звертати увагу при її купівлі.

Вбудовувана або така, що стоїть окремо, прямокутна або кутова - про конфігурацію шафи-купе необхідно подумати заздалегідь. Тобто ще до того моменту, як ви опинитеся в магазині. Якщо в передпокої досить місця, щоб встановити корпусну модель, то можна вибрати фронтальний варіант з дзеркальним фасадом. Шикарні меблі стануть візуальним центром простору, підкреслять вишуканість і стиль інтер'єру, а також зможуть приховати за своїми зручними розсувними дверима все, що не призначено для сторонніх очей. У невеликі по розмірах передпокої зазвичай встановлюють вбудовані моделі. Вбудована шафа-купе в передпокій - це практично частина архітектури кімнати, яка часто використовує стіни, підлогу і стелю приміщення як власні поверхні. Тому такі меблі не купуються в готовому виді, а замовляється у виробника. Індивідуальне виготовлення дозволяє максимально підігнати габарити і форму меблів до особливостей прихожої кімнати, врахувати різні нюанси і побажання відносно внутрішнього наповнення шафи-купе. Створення меблів на замовлення - процес цікавий, творчий, і проходить він при тісній співпраці дизайнерів меблевої компанії Komandor, майстрів, і безпосередньо замовників, які можуть самостійно визначити усі параметри майбутньої конструкції.

Дизайн і колір шафи-купе для передпокою має анітрохи не менше значення, ніж його форма, внутрішня "начинка" або розмір. Фасад шафи-купе може мати будь-який колір і дизайн, все залежить лише від смаку і бажань покупця. Купейні двері декоруються шпоном цінних порід дерева, прикрашаються різьбленими, скляними, дзеркальними вставками, можуть навіть обтягуватися шкірою або бути повністю дзеркальними. При виборі оформлення і кольору меблів варто пам'ятати про те, що темні відтінки візуально зменшують простір, а світлі, навпаки, збільшують його. Так що для маленької "прихожки" буде доречно замовити шафу-купе командор, виконану зі світлих порід дерева(чи їх майстерній імітації).

Основні переваги купейної шафи - компактність і одночасно місткість - можна було б назвати складно-поєднуваними в одній конструкції. Досягається це дивовижне поєднання практично несумісних якостей шляхом грамотного і продуманого підбору "начинки" шафи, яка складається з відкритих і закритих полиць різної глибини, висувних ящиків, вішаків, штанг, кронштейнів, кошиків, контейнерів і інших елементів, які підвищують місткість і функціональність меблів. Завдяки якісному і оптимально підібраному внутрішньому наповненню в шафу-купе для передпокою вміщається максимальна кількість речей - взуття, верхній одяг, головні убори, всякі дрібниці типу рукавичок, сумочок, гаманців та інших аксесуарів. Крім того, в конструкції шафи-купе можна передбачити містку нішу, в яку можна скласти прасувальну дошку, громіздкий пилосос, дитячі санчата, лижі. Словом, шафа-купе може з успіхом замінити собою комору, дозволить тримати усі речі в ідеальному порядку і швидко знаходити їх при першій необхідності. І, поза сумнівом, вона зробить передпокій стильнішим, комфортнішим і сучаснішим, так що будь-хто, увійшовши в помешкання, мимоволі затримається в затишному просторі на вході, і оцінить прекрасний інтер'єр.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.