Ви є тут

Вишуканий фіолет

Складний, насичений та філософський Ultra Violet, саме цей відтінок стає Кольором 2018 року за рішенням Інституту Кольору Pantone. За словами віце президента Pantone Лорі Прессман, 18-3838 Ultra Violet є кольором майбутнього, кольором безкрайнього нічного неба, яке безумовно надихає та захоплює.

Фіолетовий колір прийде до смаку новаторам та творчим особистостям. Фіолет складний, адже поєднує в собі холодний синій та теплий червоний. Синій - це духовний початок, розум, а червоний - це тепло людського тіла, що збалансовано в унікальному відтінку ультрафіолет.

Ніжні відтінки фіолету додадуть інтер'єру певну казковість, таємничість. Тому ненасичені відтінки фіолетового стануть родзинкою в дизайні інтер'єру дитячої кімнати для юної принцеси. Така гамма створить милу і ніжну атмосферу.

Загалом, фіолетовий колір в інтер'єрі слід застосовувати обережно, лише в якості кольорових акцентів, адже він дуже привертає увагу, і якщо цим кольором перевантажити приміщення, то він не заспокоюватиме і врівноважуватиме, а навпаки викликатиме роздратування і неспокій. До того ж, насичені відтінки фіолетового не рекомендують людям схильним до нервових розладів та всякого роду залежностей.

Ще одне правило, яке слід дотримуватись при роботі з фіолетовим, то це вибір тільки 1-2 відтінків цього кольору. Фіолетовий краще поєднати з білим, сірим, чи теплими пастельними відтінками. Додаткову інформацію по найбільш вдалим кольоровим комбінаціям з Pantone 18-3838 Ultra Violet можна знайти на сайті Інституту Кольору Pantone.

Фіолетовий має цікаву властивість змінювати свій відтінок в залежності від поєднання з іншими кольорами, та навіть при денному та штучному освітлення, він виглядатиме по-різному.

Для того, аби надати інтер'єру з фіолетовим акцентами особливої вишуканості та дороговизни, застосовуйте в оформленні кришталь, срібло та скло.

Фіолет - колір, який використовують в духовних практиках та медитаціях. Цей колір підсилює творчий потенціал людини та позитивно впливає на імунну систему. Тому фіолетовий можна сміливо застосовувати в дизайні спалень, віталень, ванних кімнат і т.д., важливо тільки не зловживати з цим відтінком та вдало його збалансувати з іншими кольорами.

Отож, будьте яскравими та оточуйте себе правильними кольорами, які будуть Вас надихати, додавати життєвих сил та енергії!

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.