Ви є тут

Різновиди міжкімнатних перегородок

Міжкімнатні перегородки бувають різних видів, і здатні максимально точно підходити в кожний інтер’єр. Загалом, є дві великі групи: стаціонарні і мобільні. Зараз також виокремлюють ще й рухомі. Залежно від функцій і потреб, які має виконувати перегородка, й обирають певний вид.

Стаціонарні міжкімнатні перегородки вже стали традиційними й звичними у переплануванні приміщень. Так, популярними є перегородки із алюмінієвим каркасом, який зводиться таким чином, щоб кріпитися до підлоги, стін та стелі, що забезпечує міцність конструкції. Наповненням до каркасу може служити будь-який матеріал: різні види скла, дерево тощо. Безперечною перевагою є можливість оформити кімнату унікально і неповторно, а під час наступного ремонту – перемістити «стіну» і надати приміщенню нового вигляду. При цьому хороша звукоізоляція, вологостійкість, міцність і довговічність стануть додатковим бонусом.

Мобільні або модульні міжкімнатні перегородки зазвичай використовують в офісах для організації робочого місця. Вони монтуються без жодних кріплень до підлоги та стелі. Саме це забезпечує можливість швидко звести, демонтувати і перенести стіну на нове місце, при чому без найменшої шкоди для зовнішнього вигляду приміщення. Цей вид перегородок є поганим звукоізолятором, проте не поступається стаціонарним у можливостях оздоблювання – можна встановити жалюзі, заховати дроти, обрати колір та матеріал наповнення. Варіантів багато!

Системи рухомих міжкімнатних перегородок складаються із конструкцій, які мають дві і більше пересувні частини, декоровані за Вашим смаком. Розрізняють розсувні та "перегородки-гармошки". Розсувні міжкімнатні перегородки надзвичайно функціональні, вони дозволяють економити простір і створювати суцільну стіну, коли Вам заманеться. "Перегородка-гармошка" слугує так званим «трансформером». Вона рухається в межах конструкції, розділяючи чи об’єднуючи простір за Вашим бажанням.

Різняться між собою міжкімнатні перегородки за терміном та складністю монтажу, формою та асортиментом матеріалів, які можна обрати для кожної стіни конкретно. Однак лише правильно підібраний вид міжкімнатної перегородки зробить Ваше життя комфортнішим та слугуватиме Вам довгі роки.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.