Ви є тут

Не нудні інтер'єри. Яку шафу-купе вибрати для вітальні?

Шафи-купе - універсальні та незамінні меблі, що підходять для будь-якого приміщення. До основних переваг шафи-купе можна віднести її приголомшливу місткість, варіативну конфігурацію і невисоку вартість. До того ж, використання в конструкції шафи-купе розсувних дверей дозволяє ефективно економити вільну площу, адже купейні двері не вимагають додаткового місця для відкривання, рухаючись в одній площині. Конфігурація і зовнішній дизайн меблів підбирається відповідно до того, де буде розміщений цей предмет інтер'єру, і для виконання яких завдань він купується.

Розглянемо тут найбільш відповідний вид шафи-купе для вітальні - головної кімнати будинку, її центру, куди запрошуються гості, де збирається уся сім'я для перегляду телевізора і спілкування. Звичайно, дзеркальна шафа-купе або модель із закритими глухими дверима виглядатиме в інтер'єрі вітальні не дуже вдало. Для таких меблів більше підійде місце в спальні, де виріб виконує функції одежної шафи. У шафі для вітальні зазвичай зберігають різні декоративні статуетки, фігурки, красивий посуд, столові та чайні сервізи, вази й інше начиння, яке хочеться виставити напоказ. Тому місткі й ефектні меблі для вітальні повинні мати скляні фасади - зовсім прозорі або матові. Завдяки скляному фасаду значно виграє зовнішній вигляд меблів та інтер'єру в цілому. Сервізи, книги, декоративні фігурки й інші сувеніри, що розміщуються на полицях шафи, стають декоративними елементами, які гармонійно прикрашають простір і надають йому оригінальність і власний неповторний характер.

Як краще спроектувати шафу-купе для вітальні? На передньому плані повинні розташовуватися відкриті стелажі під книги, посуд і сувеніри. У нижньому ярусі можна розташувати закриті полиці і ящики під інше начиння. Найбільш помітними мають бути відкриті полиці, на яких можна сформувати ефектну композицію з ваз, сувенірів, фужерів, завдяки чому вітальня перевтілиться. Кращим рішенням для такої шафи буде фасад з матового або прозорого скла, яке може бути прикрашене вітражними вставками, гравіюванням.

Ще один дуже оригінальний варіант шафи-купе для вітальні - ряд багатоярусних стелажів, прикритих декількома розсувними дверима. Тоді при змінному відкриванні дверей утворюється цікавий ефект "квачів". Звичайно, подібні меблі мають складнішу конструкцію, і ціна її буде вища, ніж вартість звичайної шафи-купе. Але ж меблі купуються не на один день і можливо, краще сьогодні витратити значну суму, щоб купити саме той варіант, який буде відповідати Вашому смаку, чим упродовж декількох років жалкувати за своїм невірним вибором, продиктованим економією. Але тут, як кажуть, вирішувати Вам.

Третій варіант, який хочеться запропонувати, - це шафа з купейними дверима, всередині якої є спеціальні ніші, де встановлюються телевізор, музичний центр та інша апаратура. У цьому випадку вся техніка прихована за дверцями шафи-купе. Чудово підійде така модель для інтер'єрів "під старовину", будь-яких "історичних" і "східних" інтер'єрів, в контекст яких не занадто добре вписується новомодний дизайн сучасної техніки. Будучи прихованими за фасадом шафи-купе, чужі елементи не руйнуватимуть загальну ідею дизайнерського задуму, але, в той же час, будуть присутнім в ньому і виконуватимуть свої функції так само добре. А для того, щоб подивитися телевізор або послухати музику, досить буде лише відсунути стулку шафи убік. Для зручності можна передбачливо замовити двері з електроприводом, що дозволяють відкривати їх за допомогою пульта.

Правильно підібрана шафа-купе не лише прослужить довгі роки, але і стане головною прикрасою інтер'єру вітальні.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.