Ви є тут

Шафи-купе - революція на ринку сучасних меблів

Шафи-купе з'явилися на ринку ще у кінці минулого століття. Факт виходу на ринок такої зручної і сучасної технології викликав бурю захоплених емоцій у потенційних покупців. Звичайні громадяни, які збиралися облаштовувати квартиру, з великим ентузіазмом купували шафи-купе. Вони отримали можливість не просто купити вбудовані меблі, але і стати дизайнерами свого житла.

Усе це завдяки тому, що шафу-купе почали робити під замовлення, враховуючи потреби покупця, площу кімнати і стиль інтер'єру. Також бралися до уваги нерівності стін і вимоги до функціоналу. Будь-хто шафу-купе може порівнювати з конструктором для "дорослих дітей", де можна вибрати колір, розмір, а також внутрішнє наповнення.

Можна сказати, що можливість індивідуалізації будь-якого проекту при купівлі шафи-купе викликала процвітання на сучасному меблевому ринку, оскільки будь-який ящик, будь-яка поличка або шухляда робилися під замовлення. Самі шафи-купе підганялися по розмірах з високою точністю для будь-яких, навіть нерівних стін.

Давайте ж розберемося, чому шафи-купе такі популярні сьогодні? Для цього треба розуміти усі достоїнства цього предмету меблів.

Перша і найголовніша особливість вбудованих меблів полягає в економії простору. Уявіть, що у вас однокімнатна квартира з малою площею. Ось тут шафа-купе буде дуже доречною. На відміну від відхильних дверей, розсувна система вбудованих шаф економить дорогоцінне місце. Крім того, функціонал будь-якої шафи-купе просто вражає. Завдяки комірковій системі полиць, в шафі можна зберігати будь-які речі. Цього мало для того, щоб придбати собі шафу-купе?

Шафу-купе легко встановити на своє місце. Для її установки не потрібно багато матеріалу, оскільки як задня або навіть бічна стінка можуть використовуватися стіни квартири. А можливість створення шафи "під себе" і зовсім приводить в захоплення покупця.

Шафу-купе можна вбудувати у будь-яку нішу або поставити в кут. ЇЇ можна прилаштувати до стіни і розділити кімнати розсувною перегородкою.

Реальна можливість в одному предметі меблів помістити безліч полиць і ящиків, вішалок і кошиків, а також надбудувати антресолі з окремими відсіками.

Окрім цього, шафу-купе можна встановити у будь-якій кімнаті - у вітальні або передпокої, в дитячій або спальні. Скрізь шафа-купе виглядатиме чудово.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.