Ви є тут

Навіщо міжкімнатні перегородки вдома?

Питання комфорту сьогодні асоціюється із простором. В більшості випадків, із простором особистим. Сучасне динамічне життя, перенаселення великих міст та космічна вартість житла роблять таку розкіш практично неможливою. Саме тому останні дизайнерські вирішення для малогабаритних кімнат сходяться на одному – використанні міжкімнатних перегородок.

Міжкімнатні перегородки – річ доволі проста та модна. Це компактний та доступний спосіб поділити єдину кімнату на робочу та відпочинкову зони, чудова можливість зробити затишний дитячий куточок, незамінний елемент робочих офісів. Загалом, застосувань багато, головне – фантазія та бажання експериментувати. До очевидних переваг можна віднести звукоізоляцію, вологостійкість, міцність та довговічність перегородок.

Загалом міжкімнатні перегородки здійснюють функцію поділу простору, розділення кімнати на менші зони. Виконують вони цю місію доволі добре, адже представлені на ринку конфігурації перегородок забезпечують поділ будь-яких приміщень. Стаціонарні і рухомі, із кріпленням до стіни, стелі або підлоги – міжкімнатні перегородки підійдуть до форми і оформлення кожної зони, а можливість заховати в каркасі різноманітні дроти, проводку та кабелі робить цей елемент дизайну ще й практичним.

Міжкімнатні перегородки різних форм та фактур виготовляють з багатьох матеріалів. Можливе практичне втілення будь-якої Вашої ідеї. Правильний підбір матеріалів, відповідної форми, і вуаля – нова, поділена на комфортні зони, кімната у Вашому розпорядженні!

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.