Ви є тут

Красиві дитячі меблі — і будні перетворюються на яскраве свято

Дитина — це людина зі ще не сформованим характером, смаком та звичками. Зовнішнє оточення дозволяє малечі пізнавати світ, а разом з тим і здійснює вплив на формування його особистості. Перші предмети, які оточують і відповідно впливають на світосприйняття — це меблі для дитячої кімнати: ліжечко, стіл зі стільцями, шафки для одягу, іграшок та книг. Саме тому батьки повинні подбати про інтер'єр дитячої кімнати, наповнити його красивими та зручними меблями, спробувати надати йому індивідуальності, врахувати інтереси дитини в оформленні приміщення. Інтер'єр без смаку та одноманітні меблі можуть стати однією з причин серйозних психологічних проблем у дитини, перешкодити їй проявити свою індивідуальність та творчу особистість. Сучасні меблі для дитячої спроектовані та оздоблені таким чином, аби сподобатися і створити комфорт для маленької людини.

Які меблі потрібні для дитини?

Для комфортного життя дорослій людині необхідно відразу декілька кімнат: кухня — для готування їжі, вітальня — для відпочинку і прийому гостей, спальня — для міцного сну і відновлення сил. У дитячому ж розпорядженні — лише одна кімната, де малюк відчуває себе господарем і проводить більшість часу за улюбленими заняттями: грою з друзями, читанням, навчанням, спортивною активністю, сном. Дитяча — це і гардеробна кімната, і вітальня, і спальня, і кабінет для малечі. Для того, щоб кімната змогла поєднати в собі усі ці функції, необхідно не лише ретельно обдумати кількість предметів інтер'єру, але й правильно розмістити меблі — аби залишилось місце для рухливих ігор. Традиційний набір меблів для дитячої кімнати містить: ліжко (диван), шафу (для одягу та книжок), письмовий стіл зі стільцем, полиці для іграшок, журналів, книг, фото.

Зручний та безпечний простір для малечі: вимоги до дитячих меблів

Існує три основних вимоги до дитячих меблів:

1. Безпека. Всі меблі мають бути виготовлені з якісних та екологічних матеріалів. Предмети повинні бути без гострих кутів і щілин. Конструкція меблів обов'язково має бути міцною, щоб витримати вагу дитини, адже малюкові може забагнутися пострибати на ліжку, повисіти на дверцятах шафи, залізти на стіл.

2. Зручність. Меблі повинні бути зручними для росту дитини. Так, висота полиць і ручок шафи має дозволяти малечі самостійно відчиняти дверцята і діставати необхідні йому речі без допомоги дорослих. Висота стільця повинна бути оптимальною для сидіння: стопи дитини мають стояти на підлозі, а не висіти у повітрі. Дитячі меблі забезпечують не лише фізичний, але і психологічний комфорт: серед предметів відповідного розміру і вигляду малюк відчуває себе затишно.

3. Краса. Яскравий дизайн меблів пробуджує у дитини цікавість, розвиває хороший смак і позитивне мислення. Тому в дитячій кімнаті вітаються ліжка у вигляді автомобілів, карет і кораблів, оздоблені казковими замками і персонажами шафи-купе (з зображеннями Людини-павука, Супермена, Шрека, Білосніжки, Попелюшки, Барбі та інших казкових красунь і героїв), оригінальні столики та стільці, розмальовані яскравими барвами та візерунками. Разом з тим важливо не перенасичувати кімнату кольором: інтер'єр має бути гармонійним і збалансованим. За результатами опитування, проведеного великими меблевими центрами, діти найчастіше звертають увагу на світлі меблі з яскравими вставками. Цікавим вирішенням є білі гарнітури для дитячих кімнат, що дозволяють створити казковий простір, ідеальний для щасливого дитинства маленьких принцес.

Світ для дитини — магічний і казковий, тому що діти — щасливчики, які ще не втратили віру в чудо. Батьки можуть підтримати цю зворушливу віру в диво — і за допомогою правильно підібраних меблів створити для свого малюка справжню казку.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.