Ви є тут

Interzum 2017: перевершуючи усі сподівання

Interzum 2017: перевершуючи усі сподівання

Цьогорічна Interzum стала наймасштабнішою виставкою за всю її історію – так стверджують організатори заходу. Подія, що проходила 16-19 травня у німецькому Кельні, зібрала рекордну кількість учасників і відвідувачів: близько 69 тисяч гостей зі 152 країн світу. Виставка стала справжнім інтернаціональним майданчиком для презентації новітніх рішень у сфері дизайну інтер’єру та меблевого виробництва. Аналізуючи тенденції Interzum 2017, можна зробити висновок, що мінімалізм і надалі продовжує займати лідерські позиції в дизайні, та цього разу він набуває більш футуристичних форм. Вражають нові матеріали і фактури, цікаві поєднання кольорів та оригінальні комбінації форм і текстур.

Знаковою стала участь у виставці компанії KOMANDOR, яка цього року відзначає 25-ліття своєї діяльності. Власне цій ювілейній події і був присвячений стенд компанії. Експозиція Komandor привертала увагу відвідувачів своєю виваженою стилістикою та лаконічною естетикою. Компанія презентувала кілька нових продуктів, які вже знайшли позитивні схвалення у гостей виставки. Перша новинка – компланарна система SLEEK для шаф і забудов з широкими безрамковими дверима. На думку конструкторів компанії, нова система – це відмінне функціональне рішення для створення сучасного гармонійного інтер’єру. Ще однією приємною несподіванкою стала система Kallisto з тонким обрамленням дверей. Елегантну гардеробну з новою системою Orto чудово доповнювали внутрішні аксесуари серії Mocca.

Як зазначили представники компанії, жваву зацікавленість новинками Komandor виявили делегати меблевих фірм Європи, Індії та країн Близького і Середнього Сходу. Гості стенду відзначили особливий стиль продуктів KOMANDOR та їх відповідність сучасним тенденціям у дизайні інтер’єру. Дякуємо команді, партнерам та відвідувачам експозиції Командор за участь і приємне спілкування. Сподіваємося, виставка Interzum стала для усіх учасників джерелом натхнення, нових знайомств і плідної співпраці. Далі буде… :)

У статті було використано зображення та матеріали з сайту interzum.com.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.