Ви є тут

Семінар Komandor для партнерів у Львові

Семінар Komandor для партнерів у Львові

22 березня відбувся семінар для працівників представництва Komandor у Львові. На зустрічі було презентовано оновлену версію авторської програми для проектування Designer, що характеризується широкими функціональними можливостями. Оновлена програма дозволяє проектувати велику кількість корпусних меблів і легко змінювати їхню конфігурацію у довільний момент часу, а також надавати клієнтові детальну візуалізацію і вартість проекту.
Присутні також ознайомилися з новинками продукції Komandor: стильними кольорами профілів у системах Opal і Szafir. Представник компанії Даніель Гурняк відзначив, що нові відтінки Анода чорна та Анода графіт користуються неабиякою популярністю серед польських споживачів, і висловив сподівання, що українські покупці теж гідно оцінять оновлений асортимент фірми. Продовжуючи презентацію, пан Гурняк розповів про плановані нововведення, які мають на меті надати дизайнерам ще більше можливостей для втілення сучасних проектів меблів.
Ще однією гучною розробкою фірми, представленою на семінарі, стали мобільні акустичні перегородки Komandor Walls. Вони дозволяють реорганізувати приміщення у довільний спосіб та забезпечують хорошу звукоізоляцію виділених об'єктів. Системи Komandor Walls стануть незамінними в офісах, готелях, ресторанах, навчальних центрах, медичних закладах, громадських будівлях та у всіх інших локаціях, де виникає потреба у розділенні простору на декілька сегментів. Детальніше про нову продукцію — за посиланням.
Підводячи підсумки зустрічі, представник компанії анонсував важливу для фірми подію: 25-ліття бренду KOMANDOR. Такий значний термін перебування на ринку — показник успішності і надійності компанії та правильності обраного шляху. Висловлюємо подяку усім партнерам, працівникам і клієнтам Komandor за довіру і багаторічну співпрацю. Далі буде.. :-)

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.