Ви є тут

20 років лідерства на ринку

У 2012 році компанія KOMANDOR відзначає свій ювілей - 20 років успішної роботи на ринку розсувних систем.
З моменту свого заснування і до теперішнього часу наша компанія зберігає свої головні пріоритети: якісний товар та якісні послуги. Високий професіоналізм і відповідальність стали основними характеристиками діяльності компанії. Тому справедливо стверджувати, що у свій 20 річний ювілей фірма KOMANDOR демонструє всі якості успішної бізнес-моделі.
Ми вдячні кожному покупцеві, який нам довірився, і високо цінуємо ваш вибір. Як і раніше, ми будемо прагнути зробити все можливе, щоб максимально повно відповідати вашим вимогам і очікуванням.
Також ми вдячні нашим постійним та новим торговим партнерам за взаємовигідну співпрацю.
Ювілей компанії - це час для підбиття підсумків, оцінки пройденого шляху і визначення планів на майбутнє. Можна сказати, що це - своєрідний «момент істини», коли стає ясно, що встигли зробити, а що ще тільки належить!
Фахівці компанії KOMANDOR - наші партнери і друзі, яким ми дуже вдячні за професіоналізм, підтримку і співпрацю.


​Іренеуш Гембаровскі
Директор Відділу Експорту
KOMANDOR S.A.

Цього року компанія KOMANDOR святкує ювілей: 20 років з дати заснування. Такий довгий термін перебування фірми на ринку - це вже значне досягнення. Дуже мала кількість компаній може похвалитися присутністю на європейських теренах протягом такого великого проміжку часу. Компанії DSH і Stanley, які розпочинали роботу разом з KOMANDOR у Канаді, на сьогоднішній день зовсім не ведуть своєї діяльності на ринку Східної Європи.

Більшість меблевих фірм функціонує за принципом зосередженості лише на продажі своєї продукції. Підхід нашої компанії зовсім інший. KOMANDOR — це фірма, яка створила власну цілісну модель ведення бізнесу і постійно допомагає своїм партнерам у розвитку їхньої діяльності. Це включає кілька аспектів: програму для проектування продукції, брендбук, авторизацію своїх дилерів, проведення постійних семінарів та конференцій. Траплялися випадки, коли наші колишні працівники, котрих ми в свій час навчали, влаштовувалися на роботу до підприємств-конкурентів. Хоча ми про це не шкодуємо, адже в нас залишилися лише найкращі. Ще однією характерною особливістю KOMANDOR є високий рівень стандартів обслуговування та якості продукції. Питання якості — одне з найважливіших для нашої компанії, і перебуває на постійному контролі, на відміну від фірм, для яких пріоритетом є лише отримання вигоди: продаж продукції якнайдешевше і отримання надприбутку.

Найбільшим досягненням KOMANDOR за його 20-річну історію, я вважаю, є розробка програмного забезпечення для проектування забудов приміщень. На фінальній стадії перебуває комп'ютерна програма для проектування не лише шаф-купе, але й різного виду меблів. На даний момент є вже чимала кількість зацікавлених у такій розробці меблевих підприємств, в тому числі і на території України.

Що ж до виходу власне на український ринок, то він почався в далекому 1994 році співпрацею з київською фірмою “Берест”, яка довгий час була нашим найбільшим дистриб'ютором. Наступний крок — співпраця з Донецьком (фірма “Вибір”), потім — зі Львовом. Також варто відзначити ще одного нашого тогочасного партнера — компанію “ЦМК”, що займалася гуртовою реалізацією систем.

Та найбільший розвиток KOMANDOR в Україні припав на 2006-2012 рр. Саме 6 років тому відбулася так звана маленька революція, прорив на українському ринку: почали організовуватися цехи комплектації, відкриватися фірмові салони, здійснюватися авторизація дилерів, впроваджуватися програмне забезпечення, був створений інформатично-маркетинговий відділ для обслуговування клієнтів та партнерів фірми KOMANDOR в Україні. Це все в сукупності змінило дотихчасове функціонування компанії KOMANDOR: стратегією фірми стало не лише здійснення продажу систем та комплектуючих, а й дотримання високого рівня стандартів обслуговування та якості. На даний момент в Україні діють 2 дистриб'юторські центри (“Командор-Галичина” і “Вибір-Донецьк”) та авторизовані представники у 16 областях. Не останнє місце у процесі розвитку корпоративної структури зайняло проведення загальноукраїнських семінарів і тренінгів, що неодноразово проходили в Яремче, Кам'янці-Подільському, Криму, Донецьку, Львові, де всі наші партнери мали можливість не лише почерпнути цікаву та інноваційну інформацію, але й ближче познайомитись і поспілкуватися в неформальній обстановці.

Обговорюючи подальші перспективи стосовно перебування компанії KOMANDOR на українському ринку, варто відмітити, що ситуація неоднозначна. З одного боку, важливу роль відіграє внутрішня економічно-політична ситуація в країні, податкова політика, ситуація на кордоні — це ті фактори, які негативно впливають на розвиток бізнесу будь-якої солідної фірми. Тільки в Україні можлива ситуація, коли столяр, який в гаражі виготовляє меблі, не платить податки і не вказує джерело походження комплектуючих, ціною на свій виріб просто руйнує бізнес поважних фірм, які постійно інвестують великі кошти у своє обладнання і слідкують за якістю товару. З іншого боку — український ринок є стратегічно привабливим з точки зору росту об'ємів продажу продукції. Сподіваюсь, дана ситуація стабілізується, нормалізується економічно-політичне середовище всередині країни і будуть розроблені єдині засади функціонування підприємств стосовно податкового навантаження, адже це — важлива умова ведення вдалого бізнесу. Якщо дані питання вирішаться найближчим часом, то безумовно оборот продукції буде лише зростати. До того ж, асортиментно-продуктова лінійка компанії, яка представлена досить широко, цьому тільки сприятиме.

У найближчих планах фірми KOMANDOR — впровадження на ринок новинок, розробка яких була здійснена за останні місяці минулого року. Одним з найцікавіших продуктів компанії є без профільна система AERO. Чималий інтерес також викликає система складних дверей ETIUDA. Та найбільш пріоритетним напрямком на даний момент є вихід на ринок забудов та внутрішнього оздоблення приміщень за допомогою системи перегородок AURORA.

Крім вище перелічених продуктових новинок, планується впровадження комп'ютерної програми "System 7", тобто програмного забезпечення, яке б дозволило обслуговувати великі фірми-виробники меблів, що спеціалізуються не лише на виготовленні шаф-купе, а й на інших сферах меблевого виробництва. Зараз на ринку існують досить непогані програми для проектування меблів, але ексклюзивність нашої полягає у тому, що це цілісна система, яка дає змогу не лише проектувати меблі, а й автоматично, без паперових носіїв та зайвих креслень, переносити ці проекти на виробництво, розподіляти завдання на кожне робоче місце, відслідковувати весь його процес та бачити, на якій стадії воно перебуває. Аналогів такого роду у світі немає, і, як показує проведене нами дослідження, існує велика кількість потужних меблевих фірм, зацікавлених у нашій розробці.

Резюмуючи усе вищесказане, хочу сказати, що KOMANDOR — сучасна, динамічна компанія з багаторічним досвідом ведення бізнесу, інноваційним шляхом розвитку та перспективними поглядами на майбутнє. За історію функціонування фірми багато чого було досягнуто, але на цьому KOMANDOR не збирається зупинятись і буде продовжувати рухатись далі.Олександр Віксман
 

Компанія «Елефант» м. Харків - один з провідних операторів харківського ринку меблевої фурнітури, має давню історію співпраці з брендом «Командор». З 1999 року наша фірма активно продавала розсувні системи, наповнення для шаф та іншу продукцію цього найбільшого європейського виробника. Починалося все як продаж комплектуючих, і спочатку подібна форма співпраці цілком себе виправдовувала. У 2009 році реалії ринку істотно змінилися - економічна криза і поява на ринку маси китайських систем поганої якості, але дуже дешевих, призвели до зниження обсягів продажів і змусили задуматися про нові шляхи просування бренду, який ми до того часу справедливо вважали кращою пропозицією по співвідношенню ціна-якість. Як виявилося, нова (для нас) схема роботи давно розроблена, активно застосовується і відмінно себе зарекомендувала в багатьох країнах. Навесні 2010 року до Харкова приїхали Аркадій Поляков і Микола Ржешнівєцкій, і після тривалих, інтенсивних, переговорів змогли розкрити переваги роботи в системі авторизованих представників «Командор». Було прийнято рішення про створення мережі салонів «Командор - Харків», і після двох місяців напруженої роботи з пошуку приміщень, виготовленню експозицій та адаптації програми Командор-дизайнер  вже в липні 2010 салони «Командор - Харків» розкрили свої двері для харків'ян. Компетентна комісія в складі Іренеуша Гембаровского, Даніеля Гурняка та Аркадія Полякова ретельно проінспектувала салони і сформувала пакет вимог щодо якості експозицій, схем роботи та брендування, які були оперативно виконані. Після цього мережа «Командор-Харків» була авторизована як мережа сертифікованих точок продажу «Командор».

Від цього часу салони «Командор-Харків» працюють на меблевому ринку міста і міцно займають свою нішу. Проводяться регулярні рекламні акції, була запущена програма стандартних шаф економ-класу, яка дозволяє замовнику придбати якісну шафу, з фірмовою п'ятирічною гарантією на систему, за дуже привабливою ціною. Відбувається постійний пошук нових місць для точок продажу та поступова модернізація виробництва. За час існування мережі неодноразово проводились тренінги для персоналу, виставки в салонах регулярно оновлюються, щоб повною мірою давати можливість замовникам ознайомитися з усіма новинками і традиційним асортиментом «Командор».

У найближчих планах керівництва мережі «Командор - Харків» відкриття нової точки продажу в нещодавно побудованому в нашому місті гіпермаркеті «Магеллан». Так само триває активна робота щодо подальшого вдосконалення власного виробництва з метою отримання в найближчі роки авторизації.

Бренд «Командор» на сьогоднішній день міцно стоїть на трьох основних принципах : якість, дизайн, асортимент. За всі роки роботи з продукцією «Командор» у нас не було ЖОДНОЇ рекламації по якості ролика чи покриттю профіля. Саме це, а також популярність і впізнаваність торгової марки, роблять роботу комфортною і перспективною. На ринку Харкова шафи і розсувні системи «Командор», як і раніше, не мають собі рівних як в елітному, так і в середньому ціновому сегменті.

Напередодні чудового ювілею хочеться від щирого серця побажати компанії Командор подальших успіхів і процвітання, бути як завжди  вимогливою до якісті, впізнаваною і надійною, оперативно відслідковувати сучасні тренди в дизайні, а також продовжувати активно розширювати присутність на українському ринку шляхом проведення загальнонаціональних рекламних акцій та розбудови мережі авторизованих представників.Аркадій Поляков
Директор Дистриб'юторського Центру
в Західній Україні
"Командор - Галичина"
та мережі "Командор - Львів"
Авторизований дилер у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях

Наша співпраця з компанією Komandor розпочалась ще у 1997 році зі знайомства з паном Іренеушом Гембаровські – директором ринків Східної Європи компанії Komandor. Cпочатку це була невелика компанія, яка пропонувала клієнтам шафи-купе з системами польського виробника Komandor. Однак, за ці 15 років відбулося дуже багато змін і завдяки високій якості послуг і гнучкому підходові компанія Командор-Львів швидко виросла, розширила свої компетенції і збільшила коло лояльних клієнтів. Завдяки цілеспрямованості та наполегливості компанія Командор-Львів стала колективом однодумців, які ставлять перед собою високі цілі, знають як їх досягнути та мають для цього необхідні ресурси.

В даний час у компанії Командор–Львів успішно працює, згідно європейських стандартів та сучасних технологій, Цех Комплектації, який знаходиться у м. Львів. А мережа салонів налічує 8 виставок по Львову, одну у м Стрий, одну в Києві та ряд експозицій наших дилерів по Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Ми прагнемо, щоб наша продукція та послуги стали для наших клієнтів та партнерів синонімом якості та надійності, і впевнені, що ми на правильному шляху.

В особі компанії KOMANDOR ми отримали надійного партнера, який ніколи не підводить, а тільки покращує якість виробів, збільшує асортимент та допомагає в організації бізнесу. Саме пропозиція ведення бізнесу по моделі KOMANDOR стала основою нашої тісної співпраці.

В найближчому майбутньому ми плануємо розвиватись, вводити нові технології в організацію бізнесу, а саме: першими на Україні впровадити програму Komandor Designer 7 та радувати клієнтів та партнерів усіма новинками Komandor. Вважаємо, що результат досягнутий компанією KOMANDOR за 20 років – це відмінний результат та міцний фундамент для подальшого розвитку, процвітання та лідерства.

Від щирого серця бажаємо KOMANDOR почати відлік наступної 20-ки і побажати нових звершень, адже головне не зупинятись на досягнутому!Лариса Наливайко
Директор мережі
"Командор - Рівне"
Авторизований дилер
у Рівненській області

Діяльність нашої компанії розпочалась з 2000 року і від самого початку була зорієнтована на продаж меблевої фурнітури та аксесуарів для меблів, в тому числі і розсувних систем KOMANDOR. А починаючи з 2007 року ми мали можливість познайомитись з цікавою і перспективною маркетинговою програмою від фірми KOMANDOR SA. Власне, маючи чіткий план організації роботи і надійного партнера в особі фірми KOMANDOR, було створено Авторизований Цех Комплектації - Командор - Рівне, де спочатку працювало 8 чоловік, а на даний час наш колектив налічує 25 працівників, 2 салони і 4 експозиції, включно у м. Луцьк та м. Нетішин.

Завдяки широкому асортименту продукції, чудовому співвідношенні якості та ціни, програмному забезпеченню, що дозволяє легко працювати з клієнтом, високим технологіям та вишуканому дизайну, а головне, високій надійності розсувних систем, ми відчуваємо задоволення від співпраці з таким надійним і відомим бізнес-партнером як KOMANDOR.

В наших планах на майбутнє головним завданням є впровадження новітніх розробок, які KOMANDOR завжди вчасно враховує відповідно до прагнень сучасних людей. Також в планах розвитку нашого підприємства є розширення мережі салонів, експозицій та збільшення клієнтської бази серед виробників меблів.

Командор – Рівне від щирого серця бажає компанії KOMANDOR розширення кола міжнародних партнерів, зростання ваги і пізнаваності торгової марки та збільшення об’ємів продажу продукції. Бажаємо розробки нових та революційних систем, які б перевершили конкурентів та зайняли лідерську позицію у відповідних сегментах ринку меблевої продукції завдяки своїй демократичній ціні, незмінній високій якості та широкій прихильності клієнтів.Геннадій Шаповалов
Директор Дистриб'юторського Центру
в Східній Україні
"Командор - Галичина"
"Вибір - Донецьк"

Співпраця з компанією KOMANDOR розпочалась ще у далекому 1996 році. І за цей період ми з кожним днем переконуємося, що не помилились у правильності вибору. Вибрали KOMANDOR тому, що ця компанія завжди відповідає усіх вимогам надійного та стабільного партнера, з яким можна будувати довготривалу та взаємовигідну співпрацю: це бездоганна репутація, стабільні поставки, широкий асортиментний ряд. Клієнти завжди мають    багатство вибору, що задовольнить найвибагливіший

Робота з таким відомим брендом, як KOMANDOR, за 16 років принесла свої плоди, і в даний час ми є Офіційним Дистриб’юторським Центром компанії KOMANDOR по Східній Україні. Формуємо мережу дилерів, які б надавали якісні послуги та сервіс кінцевим клієнтам.

Вітаємо компанію KOMANDOR з 20-річним ювілеєм існування на ринку. Бажаємо у спільній співпраці максимально показати українським споживачам професіоналізм роботи та якість виробів.Володимир Бузіла
Директор компанії
"Меблі Стиль Трейдінг"
Авторизований дилер
у Чернівецькій області

3 роки тому, коли компанія "Меблі Стиль Трейдінг" тільки почала виходити на ринок як виробник корпусних меблів, постало питання про пошук надійних партнерів, з якими можна було б успішно будувати надійні та стабільні бізнес-відносини. Саме такого партнера наша фірма знайшла в особі компанії KOMANDOR.

KOMANDOR виготовляє якісні та надійні розсувні системи, які визнані світовими виробниками. На сьогоднішній день це найоптимальніші розсувні системи по співвідношенню ціна-якість, що відповідають високим міжнародним стандартам якості.

В асортименті продукції KOMANDOR є як недорогі сталеві розсувні системи, так і стильні, високонадійні алюмінієві системи різних форм та кольорів . З допомогою розсувних систем Командор ми створюємо не просто шафи-купе, ми створюємо стиль життя для своїх клієнтів.

Дуже приємно спостерігати за позитивною реакцією клієнтів, коли на запитання: «А які Ви надаєте гарантії?», ми з гордістю відповідаємо: - "5 років!".  Хоча сказати "5 років" – це не сказати нічого. Всі наші клієнти вже знають, що замовляючи виріб з розсувними системами та оригінальними комплектуючими Командор, вони отримують ще й практичну деталь інтер’єру, що прослужить їм довгі роки.

Разом з KOMANDOR ми не тільки задовольняємо потреби всіх своїх роздрібних клієнтів, але й успішно будуємо партнерські відносини з гуртовими покупцями, які з задоволенням представляють та просувають бренд «Командор» в своїх областях, районах, містах.

Разом з KOMANDOR ми успішно йдемо в ногу з часом.Олександр Колнишенко
Директор мережі
"KOMANDOR CRIMEA"
Авторизований Дилер
у Автономній Республіці Крим

Співпраця з KOMANDOR почалося 5 років тому. За ці роки нашої роботи ми вийшли на дійсно високий рівень і незмінно надаємо нашому покупцеві першокласний сервіс: від зустрічі в фірмовому салоні - до виконання замовлення. Відкрили в 2011 році новий Фірмовий салон - театр студію «Будинок мрії з KOMANDOR CRIMEA», в якому дали можливість покупцеві відчути комфорт і досконалість дизайну від KOMANDOR.

KOMANDOR - для тих, хто вибирає найкраще. Краща якість, кращі технології, кращий дизайн. Тому ми й працюємо з KOMANDOR.

В майбутньому ми плануємо всебічно розвиватися, адже хто не розвивається, той залишається позаду, а наш девіз - постійний розвиток у всьому.

Вітаємо компанію KOMANDOR з 20-річчям і бажаємо Завжди і в усьому бути №1.Олег Воробець
Директор компанії
"ArtDes"
Авторизований дилер
"Командор - Львів"
у Івано-Франківській області

Ми почали співпрацювати з компанією KOMANDOR у липні 2007 року. Все розпочиналося в невеликому м. Калуш Івано-Франківської області, і вже в грудні цього року було відкрито експозицію в м. Івано-Франківськ. Наступним етапом розвитку стало формування дилерської мережі. Результат не примусив себе довго чекати.   Протягом 2008 – 2009 років діяло 19 експозицій, які були розміщені в Івано-Франківській та ін. областях. На жаль, не  всі експозиції працюють в даний час у зв’язку із складним економічним становищем у країні.

Також одним із наших досягнень є робота сайту artdes.ua, на якому подана вся інформація про продукцію та діяльність фірми. Хотілося б зазначити, що цього року в нас подвійне свято, оскільки ми святкуємо свій п’ятирічний ювілей і водночас 20-річчя KOMANDOR.

Обрали співпрацю з KOMANDOR тому, що вона пропонує «закінчений продукт». Компанія KOMANDOR розробила не тільки розсувні системи найвищої якості, але надає можливість за допомогою програмного забезпечення Designer з легкістю оформляти замовлення (дизайн-проект з повним кошторисом) і  відправляти його мережею інтернет у роботу. Керівництво компанії завжди дбає за розвиток своїх працівників, влаштовуючи різноманітні презентації та семінари.

Наші найближчі плани – це вдосконалення та розвиток мережі в інших областях України. Легендарний футбольний тренер Вінс Ломбарді сказав: «Якість людського життя знаходиться в прямій залежності від його прагнення до досконалості".

Бренд – це не просто назва торгової марки, це репутація компанії, яка здобувається роками клопіткої праці. Хотілося б побажати, щоб компанія KOMANDOR ніколи не втрачала високої оцінки, яку має на даний момент у суспільстві, а навпаки підвищувала її з кожним днем. Бажаємо наснаги в роботі, творчих звершень, польотів фантазії втілених в реальність.Анатолій Ходаковський
Директор мережі
"Командор - Кривий Ріг"
Авторизований Дилер
у Дніпропетровській області

У кожної людини, незалежно від статі, соціального положення, здібностей та схильностей, наступає «момент істини» - відчуття розуміння того, чого я хочу в цьому житті, і де в якій сфері я відчуваю себе комфортно, головна задача – не пропустити той самий момент. Я відчув себе комфортно виготовляючи меблі, отримував неймовірне задоволення від того, що роблю щось корисне. До своєї роботи завжди відносився відповідально, старанно, і намагався знайти найкраще, тому коли все більше і більше людей зверталося з проханням «хочу купе», я почав шукати систему, яка б відповідала моїм поглядам. За допомогою всесвітньої мережі дізнався про компанію KOMANDOR. Бажання познайомитися ближче  привело мене, майже 6 років тому, до Київської меблевої виставки. Побачений стенд мене вразив  і розвіяв останні сумніви. Оптимальне співвідношення ціна-якість - тому KOMANDOR! На виставці ми познайомилися з представниками компанії. Звичайно, легко не було, для подальшої співпраці необхідно було виконати ряд вимог: виробництво, експозиції, фірмове авто … . І крім бажання, ентузіазму, і неймовірної впевненості - "зможу!" - більше нічого. Далі все відбувалося досить швидко, але напружено – бізнес -плани, банки, кредити, оренди, навчання – і от уже і обладнання, виробництво, експозиція, авто і перші замовлення…

Становлення компанії - це як виховання дитини:  різні прийоми, методики, помилки, і можливість їх виправити. За 6 років співпраці ми маємо сучасне виробництво, достойні експозиції у Кривому Розі, Дніпропетровську, дружний колектив молодих енергійних, таких як і я однодумців, завдяки кому і з чиєю допомогою ми досягнули успіху.

Отриманий досвід дає поштовхи, ставить конкретні завдання для майбутнього розвитку KOMANDOR Кривий Ріг. Як ми собі це уявляємо? І чого хотілося б як власнику компанії? - Звісно, стабільного росту, збільшення продажу, відкриття нових сучасних експозицій, можливості змінювати виставки, оновлення виробництва, навчання кадрів, відмінного сервісу, можливісті отримувати новинки компанії, представляти їх клієнтам, тобто відповідати не тільки іменем, а конкретними прикладами.

Чого побажати? – Дорога наша компанія KOMANDOR, дозволь привітати тебе з Днем Народження! Завдяки тобі народилися ми, і без тебе, без твоєї підтримки, нам буде дуже важко. Тому бажаємо тобі стабільного розвитку, творчих ідей, відповідальних і старанних працівників, сприятливих умов для росту, зростання прибутків і закріплення своїх позицій на світовому ринку.Олег Зелінський
Директор мережі
"Командор - Вінниця"
Авторизований дилер
у Вінницькій області

Наша співпраця з фірмою Командор розпочалася ще у 2004 році роботою з Цехом Комплектації Командор Люблін. Згодом ми почали вести переговори з KOMANDOR S.A про створення Цеху Комплектації Командор у Вінниці, згідно вимог і стандартів Командор, і вже з весни 2006 року вінничани також мали можливість гідно оцінити якість, функціональність та довговічність шаф-купе з системами Komandor.

Обрали своїм партнером фірму Командор тому, бо побачили, що це - надійний партнер, який завжди тримає високу планку та пропонує продукти високої якості, які завжди будуть користуватись попитом. Люди, які там працюють - це майстри своєї справи, з якими приємно співпрацювати. Ми постарались зробити це все у Вінниці, і впевнені, що у нас все вийшло.

Звичайно, ми не будемо зупинятись на досягнутому і в майбутньому плануємо розширювати свої горизонти, покращувати якість сервісу, збагачувати асортимент та, якщо це можливо, допомагати нашим працівникам та клієнтам бути щасливішими.

Бажаємо усій нашій команді KOMANDOR успіху, щастя та процвітання!

© 2019 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.