Ви є тут

Оформлення міжкімнатних перегородок

Рішення про встановлення міжкімнатної перегородки вдома доволі відповідальне, оскільки приходиться розв'язувати питання, пов’язані із розташуванням, видом перегородки та матеріалу, із якого втілити ідею. Наостанок залишається найприємніша деталь – вибір оформлення нової міжкімнатної стіни.

Перше і головне правило – вписуватися у загальний дизайн кімнати. Варто придивитися до форм, які переважають, і відтворити їх у перегородках: прямі лінії – у звичні конструкції, круглі та овальні елементи поєднати із елементами декору стіни.

Широкі можливості для експериментування дають перегородки із гіпсокартону, рівна поверхня яких одинаково добре піддається і фарбуванню, і наклеюванню шпалер. Гарно виглядають перегородки, оздоблені "під натуральний масив деревини", особливо, якщо вони гармонують по кольору з паркетом чи дверима. Перегородку із цегли можна штукатурити, і надавати поверхні різноманітної форми – наприклад, рельєфної, з виступаючими лініями.

Та найбільш піддатливі у плані оформлення перегородки, виготовлені зі скла в легкому алюмінієву каркасі. Прозорі, тоновані, фактурні, кольорові – до кожної ситуації є свій варіант. Для вибагливих можна порадити лазерне гравіювання, матування, наклеювання плівки. А як гарно переливається світло, проходячи через кольорове скло! Зі скляними перегородками можна робити, фактично, все для того, щоб створити саме свій унікальний варіант оформлення.

При декоруванні завжди можна вибрати необхідний колір, або ж нанести обраний малюнок на перегородку. Всі ці деталі підбираються відповідно до Вашого смаку та бажання. Головне, щоб нова сконструйована стіна гармонійно вписувалася в загальний вигляд кімнати.

© 2020 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.