Ви є тут

Облаштування квартири в новобудові: на що варто звернути увагу

Якщо ви вже власник квартири в новобудові, саме час подумати про меблі. Ви будете здивовані, та найкраще узгодити всі важливі деталі облаштування ще перед початком ремонтних робіт, адже деякі предмети меблювання, як-от кухня чи вбудовані конструкції, мають бути спроектовані заздалегідь, бо це може вплинути на розміщення комунікацій у квартирі чи будинку.

Незалежно від того, чи ви працюєте над оформленням оселі самостійно чи з допомогою дизайнера інтер'єрів, варто звернутися до надійних меблевих виробників і отримати консультацію фахівця. Справжні професіонали допоможуть вам врахувати не лише зовнішній вигляд (за яким, здебільшого, оцінюють дизайн-проект квартири), але й технічні нюанси і особливості приміщення. А це, в свою чергу, дозволить отримати ергономічні, функціональні, довговічні та естетичні меблі.

Забудова ніш: функціональність на першому місці

Компанії-забудовники та архітектори дедалі більшу увагу приділяють ергономічному плануванню простору в квартирах. Тому більшість сучасних новобудов пропонують помешкання, в яких вже передбачено місця для вбудованих шаф та гардеробних. Як правило, ніші різних розмірів і конфігурацій розміщені в коридорі, спальні, лоджії або на мансарді. Їх дуже зручно використовувати для організації зберігання одягу і взуття (шафи, гардеробні), домашніх предметів, господарського і спортивного інвентарю (комірчини). Наявність ніш дозволяє заощадити на корпусі шафи та більш ретельно вибрати розсувну систему для дверей, що закриватимуть вбудовану конструкцію. Саме якість пересувної системи визначатиме довговічність розсувних дверей. Головні аспекти, на які слід орієнтуватися при виборі пересувної системи — це якість роликів, жорсткість обрамлення дверей (профілі та рейки) і, звичайно, надійність фірми-виробника. Більше інформації на цю тему у нашій профільній статті за посиланням.

Організація внутрішнього простору ніші передбачає поділ забудови на секції з оптимальною кількістю полиць, шухляд, жердин та вішаків для одягу. Кількість і розташування таких аксесуарів варто підбирати залежно від потреб членів сім'ї, їх звичок, зросту, а також з врахуванням призначення вбудованої конструкції. Нетипове планування квартири чи нестандартну архітектуру можна завжди “обійти” , грамотно підібравши кольори, меблі та освітлення. Завдяки вдалим дизайн-рішенням кожна “складна” кімната може перевтілитися у зручне та комфортне приміщення

Новий погляд на системи зберігання

На сьогодні на противагу традиційним шафам є багато прихильників відкритих гардеробних конструкцій. Послідовники мінімалізму вважають, що надлишок речей тільки засмічує простір і заважає рухатись вперед та підтримувати гармонію у всіх сферах життя. Тому воліють зберігати ​речі у відкритих стелажних конструкціях. Акуратне розміщення предметів гардеробу на вішаках забезпечує хороший огляд всього одягу і дозволяє швидко вибрати потрібну річ.

Зрозуміло, не всім до вподоби такий відкритий формат складування речей. Тож як бути, коли ви схиляєтеся до оформлення інтер'єру у скандинавському чи мінімалістичному стилі, але не готові до таких радикальних кроків?

Альтернативою може стати стандартна шафа-купе або гардеробна забудова з тонким обрамленням дверей і фасадом білого, чорного, приглушеного сірого кольорів або м'яких відтінків деревини. Серед інших фаворитів — скло: звичайне, матове та фарбоване. Цей матеріал особливо доцільно використовувати для різного роду перегородок: міжкімнатних і призначених для зонування простору. Про всі тонкощі організації простору за допомогою перегородок розповідаємо докладніше у наших статтях і публікаціях.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.