Ви є тут

Віртуальний салон: Львів, c. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22, ТЦ "Три Слони"

Віртуальний салон: Львів, c. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22, ТЦ "Три Слони"

Віртуальний тур в авторизований брендовий салон Командор у м. Львів, c. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22, ТЦ "Три Слони" дасть Вам можливість ознайомитись з його асортиментом не виходячи з дому. Завдяки технології “3Д тур” Ви матимете змогу роздивитись на експозиції всі деталі представлених меблів, які часто залишаються за кадром звичайних постановочних фотографій.

Меблі торгової марки “Komandor” купують на довгі роки, адже вони відзначаються якістю та надійністю.  Наші меблі відрізняються тим, що їх не можна придбати “вже й одразу”, оскільки кожна шафа, гардеробна, кухня - розробляється і виготовляється унікальною і власне такою, як потрібно Вам. Ми беремо до уваги не лише розміри шафи-купе з точністю до міліметра, а й те, для чого і кого вона служитеме, кольори у дизайні Вашої кімнати, особливості освітлення та архітектури приміщення тощо…

Якщо Ви хочете бути впевненими в купівлі справді якісних меблів - варто перевірити якість готових зразків, особисто оглянувши салон. Запрошуємо відвідати фірмовий магазин Командор у ТЦ "Три слони", який зручно розташований на околиці міста і має великий паркінг. Наші співробітники розкажуть про кожну деталь меблів салону, що представлені у віртуальному турі. І звичайно, разом з Вами віднайдуть унікальне дизайнерське рішення для Вашої кімнати.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.