Ви є тут

Перемога за нами!

Перемога за нами!

З гордістю повідомляємо Вас, що новинка компанії Командор, колонна система Orto, здобула престижну нагороду «Diament Meblarstwa 2018». Один з найпрестижніших конкурсів в Польщі, відбувся за підтримки галузевого видання «Biznes meble.pl» та Meble.pl SA.

Заключна урочиста частина конкурсу, на чолі з письменником та журналістом Кшиштофом Шубзда, відбулась в незвичному для такого типу конкурсів місці, але шанованому серед мешканців Варшави, на Стадіоні Війська Польського.

Статуетку та диплом «Diament Meblarstwa 2018» в категорії «Зона зберігання – Преміум клас», від імені нашої компанії приймав президент компанії Komandor SA Маріуш Ґлоґовські.

На гала-церемонії і зустрічі всіх фіналістів Конкурсу, учасники крім одержання нагород та вітання переможців, мали також можливість для неофіційних переговорів під час бенкету та обміну знаннями й досвідом в області меблевої промисловості та дизайну інтер'єру.

Отже, кілька слів про нашу новинку-переможця Orto: це колонна система, яка може існувати не тільки в середині шафи, а й бути окремо стоячою конструкцією, тож за допомогою Orto можна легко зонувати приміщення. Можливості наповнення системи Orto різноманітні, адже включають в себе широкий асортимент аксесуарів, полиць, контейнерів для ящиків, шаф і стійок, які неодмінно стануть функціональним рішенням для зберігання Ваших речей. Ця багатоваріантна система дозволить організувати будь-яке місце, наприклад, кухню або вітальню, а також гардеробну, прихожу або підсобне приміщення. Більш детально ознайомитись з колонною системою Orto можна в презентації новинки.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.