Ви є тут

Що поставити на полицях? Шелфі знає відповідь

Якщо ви не знаєте, що поставити на полицях у вітальні або спальні, то спробуйте шукати натхнення в інтернеті. На поміч вам прийде нова тенденція, яка з'явилася в соціальній фотографії. Не потрібно нікому пояснювати, що таке "селфі". Але чи знаєте ви, що таке "шелфі"? Це нова мода, яка заполонила інтернет! Замість автопортретів, зроблених за допомогою камери в руці, наймоднішими тепер стали фотографії саморобних полок, стильні аранжування, які завойовують серця користувачів інтернету.

Сьогодні важко обійтися без засобів масової інформації. Ми користуємося ними в дорозі, у вільний час вдома, між уроками або увечері перед сном. Щодня на різноманітних порталах люди в усьому світі публікують мільйони фотографій, демонструючи своє життя, що їх приваблює або що їх обурює чи надихає.

До цього часу найбільш популярними були так звані селфі, або фотографії улюблених домашніх тварин. Однак, від недавна, рекорди популярності в мережі б'є шелфіс, тобто фотографії на яких зображено домашні полиці, а також те, що на них знаходиться або що ви можете на них покласти. Шелфіс витіснило селфі.

Надихаємось в інтернеті - це джерело ідей для тих, хто не знає, що поставити на полиці!

Шелфі - це широке поняття, яке охоплює багато об'єктів, серед яких є всі види полиць та поличок. Ви можете сфотографувати кухонні полиці з прекрасною порцеляною або чарівними скляними баночками зі спеціями. Стелаж з прикрасами у вітальні або книжкові полиці з колекцією книг чи платівок - це класика. Навіть барвисті полиці в дитячій кімнаті, наповненій розкішними іграшками або настільними іграми будуть вдячними предметами для зйомки.

Насправді не має значення, що ми експонуємо на наших домашніх полицях чи в якій кімнаті вони знаходяться. Важливо, щоб сукупність предметів створювала стильну композицію, яка буде справжнім джерелом натхнення для користувачів соціальних мереж. І хоча для деяких те, що на полицях не відіграє такої важливої ролі, та чим обжитіша полиця, чим оригінальною і унікальною вона є, тим краще і цікавіше виглядає на знімку.

Найважливішими є самі полиці

Основою шелфіс, як підказує нам сама назва, є полиці. До цих пір, як правило, полиці були пов'язані з шафами та гардеробами, але завдяки моді на їх фотографування, ми все частіше і охочіше наважуємося монтувати їх на стінах як окремі елементи інтер'єру, у вигляді вигадливих конструкцій.

Якщо на полиці все акуратно поскладане, вам зовсім не потрібно їх закривати - а якраз навпаки - такі полиці можуть стати справжньою окрасою оформлення інтер'єру. Виготовлення полиць на замовлення, дає можливість чудово їх пристосувати до розміру кімнати, а також до її стилю, експериментуючи з кольором, текстурою та формою. Ми можемо обирати з матових та лакових плит, білого, кольорового, шпонованого або навіть натурального дерева чи скла. Кожна з цих поличок, безумовно, буде унікальною.

Цікавим та практичним рішенням є освітлення полиць. Завдяки такому рішенню ми додамо в інтер'єр затишну атмосферу, а шельфі вийдуть справді прекрасно! Прихильникам полиць сподобається також система Orto, яка ідеально підходить як конструкційний елемент дизайнерських стелажів. Система Orto доступна у декількох модних кольорах: білий, анода натуральна та анода графіт, тому вдало вписується в сучасний дизайн інтер'єру, і водночас винятково виходить на знімках.

Чи може полиця бути гарною і звідки походить ідея шелфі?

Напевно ви міркуєте звідки взялася мода на шелфі? Що такого є в полиці, яка набуває такої популярності в інтернеті, що становить своєрідну "стіну" для знаменитостей, а також для мільйонів людей у ​​світі. Чи справді є дилема, що поставити на полицях або де їх розмістити у вітальні? Ні, тут звичайно не про це. Ми просто любимо похвалитися і нам подобається спостерігати.

Деякі люди дивляться на нову тенденцію крізь аналогії з натюрмортом, перенесеного на картини полотна. Інші вважають, що таким чином вони демонструють те, що в даний час модно з точки зору дизайну інтер'єру. Деякі просто думають, що знімаючи власні полиці, вони виражають свою індивідуальність - демонструючи свої пристрасті чи переваги. А решта керуються практичними міркуваннями, акцентуючи увагу на те, що можна розмістити на полицях, аби вони виглядали цікаво.

У будь-якому випадку, нас дуже радує той факт, що полиці почали грати таку важливу роль у наших інтер'єрах і що ми підходимо до теми впорядкування з такою старанністю.

Полиці вже не просто релікти, які недбало вішали на стіни, як місце для квітів в кімнатах. Вони вже втомлено не прогинаються під вагою предметів. Полиці можуть бути прекрасними, а іноді, дивлячись на знімок в інтернеті, ми дійсно можемо здивуватися, що можна розмістити на полицях і як прекрасно організувати оточуючий нас простір.

Шелфі показує, що полиці, які до цього часу ми належно не оцінювали, можуть створювати середовище та клімат в приміщенні. Завдяки їх правильному дизайну та розташуванню, ми можемо розміщувати важливі для нас предмети, додаючи унікального характеру інтер'єру. Викладаючи фото з полицями в мережу - ми можемо показати себе і те, що нам найбільше подобається або чим ми пишаємося. Полиці можуть надихати, отже дозвольмо їм це зробити. А що у вас на полицях?

Переклад, орігінал статті: www.komandor.pl

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.