Ви є тут

У дитячому королівстві — повний порядок: багатофункціональна шафа для малюка

Вибір дитячих меблів — справа дуже серйозна та відповідальна, оскільки потребує врахування багатьох параметрів. Меблі для дитячої повинні бути красивими та модними, міцними та безпечними, зручними та функціональними. І головне завдання дбайливих батьків — підібрати такі меблі, в яких би поєднувались усі ці характеристики.

Основним елементом інтер'єру дитячої кімнати є шафа. Для дитячої потрібна містка та багатофункціональна шафа, в якій, окрім іграшок, можна було би зберігати також іграшки, книги, шкільні приладдя та спортивний інвентар — ковзани, ролики, лижі, м'ячі. Полиці та секції шафи повинні бути розміщені таким чином, щоб у дитини була можливість самостійно діставати і прибирати речі — так крихітка змалку буде привчатися до порядку та акуратності. У цілях безпеки рекомендуємо не встановлювати в дитячій кімнаті високу шафу з антресолями — малюкові буде важко дотягнутися до верхніх полиць, він може залізти на стілець і впасти.
Багато шаф для дитячої мають заокруглені фасади — відсутність гострих кутів підвищує безпеку меблів. Також перед купівлею корпусних меблів рекомендуємо перевіряти на міцність всі рухомі елементи, адже вони повинні витримувати значні навантаження, багаторазові переміщення, а якщо конструкція з самого початку викликає сумніви, то в подальшому вона може деформуватися або взагалі вийти з ладу.

Шафа у дитячу: красиві меблі формують позитивне мислення

Комфорт і безпека меблів, без сумніву, є дуже важливими, та привабливість і гармонійність зовнішнього вигляду також не варто недооцінювати. Красивий інтер'єр формує позитивні емоції та позитивний світогляд, сприяє розвитку успішної особистості. В оточенні гармонійних та естетичних предметів інтер'єру зароджуються і розвиваються творчі здібності дитини, краще працює фантазія і активізуються процеси мислення.

За стилістикою і кольоровою гамою шафа повинна органічно поєднуватись з іншими меблями у кімнаті та оздобою стін. Зазвичай меблі для дитячої виготовляють з екологічних плит з практичним ламінованим покриттям. Завдяки якісним матеріалам за корпусними меблями легше доглядати, зокрема усувати з них результати творчих експериментів малюка :-) В результаті — виріб надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд та прикрашає інтер'єр.

Часто меблі декорують яскравими малюнками. На фасаді дитячої шафи можна розмістити цілу картину, що зображує мультиплікаційних та казкових персонажів. Для дитини шкільного віку можна підібрати шафу з малюнком у вигляді геометричних та абстрактних фігур. Також є широка пропозиція оригінальних кольорових підліткових меблів: від найбільш насичених — до стриманих тонів. А от чого варто уникати в дитячих шафах — то це скляних вставок.

Особливо, якщо меблі вибираються для малюка, який під час рухливих ігор може просто не зауважити предмет умеблювання, випадково розбити скло і поранитися. Звичайно, у більшості випадків виробники використовують тріплекс, але краще не ризикувати і уникати у дитячій кімнаті скляних шаф.

Вибравши для дитини правильну шафу, можна зітхнути з полегшенням: надійні меблі дозволять зробити інтер'єр гармонійним, зручно зберігати речі малюка та навести ідеальний лад у дитячому королівстві.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.