Ви є тут

Стильний інтер'єр. Ефектна та функціональна шафа-купе у вітальню

В сучасних інтер'єрах часто на противагу громіздким стінкам встановлюють шафи командор з розсувними дверима. В подібних меблях можна розмістити одяг, посуд, книги, фотоальбоми, документи, побутову техніку та інші речі. Окрім цього, у вітальні зазвичай розташовуються всілякі вази, статуетки, декоративні дрібнички і інші предмети, які господарі хотіли б виставити напоказ. Для того, щоб кожен предмет знайшов своє місце, необхідно ретельно продумати конструкцію і внутрішнє наповнення шафи-купе. Меблі повинні містити потрібну кількість відкритих і закритих полиць, ніш, ящиків і інших елементів, що дозволяють грамотно організувати простір і розташувати максимальну кількість речей. До того ж, візуально приваблива шафа-купе може прикрасити собою кімнату, зробити її комфортнішою, акуратнішою і стильнішою.

Зовнішній вигляд фасаду шафи-купе також має велике значення. Оскільки площа вітальні цілком дозволяє встановити досить об'ємні меблі, шафа-купе не обмежена двома відділеннями. При індивідуальному замовленні меблів можна продумати містку і ефектну конструкцію протяжністю в усю стіну. У такій шафі можна передбачити декілька секцій для одягу, відкриті полиці для телевізора, музичного центру, домашнього кінотеатру, акваріума. Відмінним варіантом для вітальні може стати шафа, що складається лише з відкритих полиць.

Шафа-купе для вітальні повинна обов'язково мати у своїй конструкції різноманітні секції - закриті і відкриті. Дуже зручні відкриті секції, в яких прекрасно розташується посуд і столове приладдя, декоративні аксесуари і книги, аудіо і відеотехніка, сувеніри або привезені з подорожей оригінальні статуетки.

Закриті секції і ніші дозволяють зберігати постільну білизну, якийсь легкий одяг, побутову техніку і інші потрібні речі. Спектр речей, призначених для зберігання в шафі-купе практично безмежний. У цих зручних меблях можна зберігати фотоальбоми, ковдри, подушки, сезонні речі, документи.

Полиці шаф купе для вітальні виготовляються з прозорого або матового скла, дверці при цьому можуть бути відкритими або глухими - залежно від того, що передбачається зберігати в цьому відсіку шафи. Якщо ви збираєтеся розмістити в секції книги, фотографії, статуетки і красивий посуд, то краще вибрати двері із скла. Полиці в цьому випадку виготовляються з меблевої плити ДСП, завтовшки від 20 мм і вище, щоб надати стійкість конструкції. Нерідко для того, щоб надати індивідуальний характер і оригінальність меблів, використовуються фасади з сатинового скла, та стильні вітражні вставки.

Зазвичай у вітальні дуже багато техніки - це і музичний центр, і DVD - плеєр, і домашній кінотеатр, і телевізор. Тому складно обійтися без відкритих секцій, де усе це може розташуватися. Дизайнери компанії Komandor оформляють відкриті секції вмонтованими світильниками, ефектно доповнюючими виразний зовнішній вигляд шафи.
Шафи-купе для вітальні, при усій своїй місткості, є компактними меблями. Тобто можуть звільнити такі потрібні для вітальні додаткові квадратні метри. За допомогою шафи-купе з правильно підібраним зовнішнім виглядом і стилем виконання можна надати вітальні потрібну атмосферу. Лаконічна і ефективна шафа-купе з елегантним фасадом повинна виражати інтереси, неповторність характеру і добрий смак господарів будинку. Розсувний фасад ефективно економить місце в гостьовій кімнаті і є гармонійним доповненням до інтер'єру, роблячи його виразнішим і приводячи в захоплення гостей, що завітали у будинок.

Оформленню фасадної частини шафи-купе командор приділяється підвищена увага. Для надання меблям цікавого зовнішнього вигляду фасад прикрашають різними комбінованими матеріалами - склом, ротангом, шкірою, бамбуком, дзеркалами. Розкішно виглядають дзеркальні і скляні фасади, оформлені художніми малюнками і піскоструминною обробкою. Ще одне стильне рішення - застосування у фасадному дизайні фотополімеру або фьюзингу. Завдяки цій сучасній техніці оформлення, шафа-купе перетворюється на неповторний і модний предмет інтер'єру, логічно доповнюючий інтер'єр приміщення.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.