Ви є тут

Для принцес та бешкетників: шафа-купе з оригінальним дизайном

Дитяча кімната має особливий статус у домі. Це окрема країна, в якій все підпорядковується побажанням маленького правителя. Ось чому дитячі кімнати іноді так мало схожі на звичайні житлові приміщення. Часто вони нагадують одночасно казковий замок для маленької принцеси або принца, магазин іграшок, художню студію, майданчик для активних ігор тощо. Зрозуміло, що предметам інтер'єру у дитячій доводиться витримувати набагато серйозніші навантаження, ніж меблям в інших кімнатах. Тому головні параметри для дитячих меблів — це безпека та надійність.

Допоможе навести лад у дитячій кімнаті: оригінальна шафа-купе

Мабуть, найбільшою проблемою для кожної мами є наведення і підтримання порядку у дитячій. Розкидані іграшки та речі надають кімнаті неакуратного вигляду, ускладнюють пошуки потрібних предметів гардеробу і перешкоджають пересуватися по приміщенню. З цим варто і потрібно боротися! Найкращий спосіб перемогти безлад — купити містку шафу, яка допоможе розмістити всі іграшки та речі малюка.

У меблевих магазинах Ви можете знайти безліч шаф для дитячої кімнати. Найбільш зручний варіант — шафа-купе, двері якої пересуваються в одній площині, що дозволяє забезпечити повний доступ до полиць та шухляд. Оскільки діти більшість часу проводять граючись, Вам знадобляться меблі, які б займали мінімум місця в кімнаті і не заважали активним дитячим заняттям. Тому для дитячої ідеальним вибором може стати кутова або вмонтована шафа-купе. Компактні кутові шафи-купе в дитячу досконало розміщуються в куті, формуючи вільний простір посередині кімнати. Завдяки таким меблям можна створити стильний та функціональний інтер'єр, який буде максимально комфортним для малюка. Ще один хороший варіант для дитячої — вбудована шафа-купе на замовлення, що монтується безпосередньо до стін, стелі та підлоги кімнати. Головна перевага вмонтованих меблів — ефективна економія простору. При цьому внутрішній об'єм такої шафи навіть більший, ніж у звичайної корпусної конструкції — таким чином, вбудовані шафи-купе вміщують більшу кількість речей.

Яскраво та позитивно: шафа-купе у дитячу

Окрім функціональних завдань, компактна та містка шафа-купе в дитячу виконує також і естетичну функцію. Красиві та якісні меблі в дитячу відзначаються оригінальним оформленням і цікавою кольоровою гамою. За допомогою таких меблів дитяча кімната може перетворитися на казковий світ, що розвиватиме у малечі художній смак та позитивне сприйняття світу.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.