Ви є тут

Доба розсувних дверей: види шаф-купе

Зараз практично не залишилось людей, котрі ще не знайомі зі зручною та місткою конструкцією під назвою «шафа-купе», двері якої відкриваються не звичним способом «до себе», а пересуваються вбік. Якщо навіть такої шафи поки нема вдома, то вона точно планується в покупках найближчим часом. Якщо розглядати з точки зору конструкції, то шафу-купе можна віднести до корпусних або до вмонтованих меблів.

В першому випадку в шафи-купе є такі ж поверхні, як у звичайної шафи, але, на відміну від неї, шафа-купе має гарно організоване внутрішнє наповнення – полиці, шухляди, ніші та інші аксесуари, що перетворюють її на багатофункціональний предмет умеблювання. Позитивною особливістю цих шаф є те, що їх можна легко винести з квартири і перевезти на нове місце. Другий варіант передбачає кріплення пересувних дверей до стін, стелі чи підлоги приміщення. За допомогою конструкції вбудованої шафи відокремлюється частина кімнати, а потім всередині розташовуються полиці, ящики та вішаки. Шафа-купе може бути і частково вмонтованою, тобто мати одну-дві стінки, підлогу чи стелю, інші елементи корпусу їй замінять стіни, підлога і стеля приміщення. Вбудовані шафи-купе «прикріплені» до певного місця: щоб перемістити конструкцію деінде, потрібно демонтувати її, а потім знову зібрати. З іншого боку, вмонтовану шафу можна розмістити в такому місці, куди раніше меблі неможливо було встановити: наприклад, у тісному куті, ніші чи комірчині. Таким чином вивільнюється додаткова корисна площа квартири, приміщення стає більш просторим та акуратним. Крім цього, вбудовані шафи, як правило, виготовляються на замовлення – а отже, мають індивідуальні особливості та підлаштовуються до потреб господарів. Вмонтована шафа Командор буде незамінною в будь-якій кімнаті і стане справжньої знахідкою для Вашого дому, яка допоможе впорядковано розмістити всі необхідні речі та зекономити вільний простір приміщення.

Якщо вбудована шафа має значні габарити, в ній можна зберігати одяг і заходити всередину, щоб переодягнутися, то вона називається гардеробною кімнатою. Такі гардеробні кімнати можуть відрізнятися за розмірами. Наприклад, для малогабаритних квартир компанія Komandor пропонує чудове рішення: невеликі гардеробні, для яких необхідно виділити всього 3-4 метра вільної площі. Якщо в домі достатньо місця, то можна організувати велику гардеробну кімнату, в якій буде безліч полиць і вішалок, щоб зручно та акуратно розмістити весь наявний одяг.

Яку шафу-купе вибрати: типову чи на замовлення?

Важко сказати, який з варіантів найкращий. У кожного виду шаф-купе є свої переваги і недоліки. Обирати модель і різновид шафи необхідно з врахуванням кількох факторів. Наприклад, архітектура приміщення. Якщо вона достатньо складна, має важкодоступні закутки, ніші, то замовлення вбудованої чи корпусної шафи-купе буде вдалим рішенням. Також меблі на замовлення підійдуть для тісних кімнат з дефіцитом вільного простору. В такому випадку можна спроектувати шафу-купе висотою до стелі і максимально ефективно задіяти простір. На відміну від шаф з дверима на петлях, шафи-купе можна розмістити поруч з іншими меблями чи у вузькому коридорі, адже для відкривання дверей не потрібно звільняти простір перед шафою. Попри це, меблі на замовлення переважно коштують дорожче. Тому, купуючи готову корпусну шафу, можна непогано зекономити. У наш час існує велике різноманіття типових моделей, таким чином, підібрати готову шафу-купе для дому та офісу не складе особливих труднощів.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.