Ви є тут

Вбудовані і кутові шафи-купе. Замовлення для затишного інтер'єру

Стильні і ексклюзивні шафи-купе Командор для вітальні

Вітальня - це місце, де збираються усі домочадці, куди ведуть гостей, де накривається багатий стіл у свята. Тому обстановка вітальні має бути комфортною, зручною, приємною для очей. Важливо, щоб при мінімальній кількості  меблів усі речі знайшли своє місце, і кімната виглядала акуратно і естетично. Громіздкі шафи порушують увесь інтер'єр вітальні, перевантажують його і позбавляють кімнату простору. Тому для обстановки салону рекомендуються комфортні і функціональні шафи-купе Командор на замовлення.Саме ці меблі мають потрібні параметри, вишуканий зовнішній вигляд і необхідну функціональність, саме вони підходять для вітальні. Унікальні і красиві шафи-купе на замовлення відмінно вливаються в обстановку, мають неповторний дизайн і ексклюзивний зовнішній вигляд. Прикрашування фасадної частини шафи дзеркальними, скляними елементами, комбінування панелей різного забарвлення, фотодрук і піскоструминний малюнок - усе це створює унікальний вигляд шафи-купе і робить його найкрасивішою і найпомітнішою частиною інтер'єру вітальні, справжньою її прикрасою. Внутрішнє планування шафи-купе для вітальні відрізняється варіантністю. Часто полиці і розсувний фасад шафи роблять з дзеркального або з візерунками, кольорового, прозорого скла, щоб внутрішній вміст можна було бачити, не відкриваючи дверці. Красивий посуд, кришталеві вази, статуетки - все те, що ви хочете продемонструвати гостям які приходять у будинок, та й помилуватися самим, дуже виграшно виглядає на дзеркальних полицях шафи-купе.

Класичні і зручні шафи-купе Командор для бібліотеки

Домашня бібліотека - в умовах малогабаритної квартири велика рідкість. Тому, що виділити цілу кімнату під зібрання творів - розкіш. Проте, можна виділити у вітальні або в спальні місце для місткої і красивої шафи-купе для книг, обладнаною необхідною кількістю містких полиць, куди і скласти усю наявну у будинку літературу. Такі шафи-купе часто мають частково або повністю скляний фасад, тому усі книги можна бачити, не відсовуючи дверцят. Виготовлена на замовлення шафа-купе Командор для книг - виготовлена з урахуванням розмірів місця, яке ви можете виділити під шафу. Габарити, висота, кількість полиць і зовнішній вигляд шафи визначаються відповідно до інтер'єру приміщення і побажань замовника. Ну, а якщо у Вашому будинку досить місця, і Ви плануєте влаштувати в окремій кімнаті кабінет, то вбудовані шафи-купе для бібліотеки стануть найзручнішими меблями для обстановки. Такі шафи-купе кріпляться прямо до стін і підлоги кімнати, займають мало місця і надають зручний доступ до літератури розташованої на полицях.

Безпечна шафа-купе Командор для дитячої кімнати

Облаштування дитячої кімнати повністю підпорядковане потребам дитини. Меблі, що наповнюють кімнату, підбираються ретельно, велика увага при цьому приділяється відсутності травмо-небезпечних елементів в меблевих конструкціях та екологічності матеріалів, з яких виготовлені меблі для дитячої. В цьому випадку вбудовані шафи-купе являють собою правильним варіантом меблювання для кімнати дитини. Адже розсувні двері зводять до мінімуму можливість вдаритись в неї. Можна замовити для дитячої шафу-купе з яскравим фасадом і округлими бічними полицями, що взагалі не мають гострих кутів, лише округлі форми не зможуть завдати дитині ніякої шкоди. Шафи Командор виготовляються по кресленнях, які робляться індивідуально для дитячої кімнати у вашому будинку. Меблі матимуть саме той вигляд, ті розміри і комплектацію, які підходять вашій дитині. До того ж, звільниться таке необхідне для ігор і зайнять дитини місце в кімнаті.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.