Ви є тут

KOMANDOR на міжнародному меблевому форумі Kiff 2018

KOMANDOR на міжнародному меблевому форумі Kiff 2018

З 12 по 15 березня у Києві відбулась наймасштабніша і найпрестижніша міжнародна виставка меблів та предметів інтер’єру України. Меблевий форум Kiff – яскрава подія, яка об’єднала виробників та дистрибюторів, архітекторів, дизайнерів, власників салонів та роздрібних покупців. Відвідувачі могли вживу оцінити роботу відомих виробників, адже на виставці було представлено близько 350 брендів з багатьох країн світу, розміщених на площі близько 30 000м2. Також, крім меблевої індустрії була представлена окрема експозиція ексклюзивних європейських меблів, освітлення й дизайну інтер’єру.

Компанія KOMANDOR на виставці відзначилась стильною та виваженою експозицією. На меблевому форумі KOMANDOR представив новинки компанії, які викликали неабиякий інтерес у відвідувачів стенду. Тож, було презентовано нову колонну систему Orto в ультрамодному кольорі Анода Графіт. Система доступна також в кольорах Білий матовий та Анода натуральна. Зазначимо, що дана система неодноразово здобувала нагороди в меблевих конкурсах. Також, на брендовому стенді було представлено лаконічну систему Heliodor, головною хараклеристикою якої є відсутність зайвих декоративних елементів, тож система не залишилась поза увагою любителів мінімалізму. Ще однією окрасою експозиції стали системи Szafir та Opal в кольорі Анода Графіт з прозорим склом. Усі представлені системи компанії KOMANDOR були наповнені зручними та модними аксесуарами серії Мокка.

Міжнародний меблевий форум Kiff 2018 став платформою для розвитку меблевого бізнесу. Дякуєм учасникам, партнерам, відвідувачам експозиції KOMANDOR за участь та співпрацю. Маєм надію, що меблевий форум Kiff 2018 надихнув усіх учасників на розвиток та плідну співпрацю!

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.