Ви є тут

Презентація проекту Komandor Walls

Презентація проекту Komandor Walls

З радістю представляємо вам новий напрямок діяльності компанії – інноваційні системи перегородок Komandor Walls, що дозволяють швидко та функціонально розділити приміщення. Нова продукція включає кілька серій, що відрізняються особливістю монтажу, матеріалами наповнення та експлуатаційними характеристиками. Зупинимося детальніше на кожній моделі перегородок:

  •  MAW110 – базові пересувні перегородки, що дозволяють швидко розділити приміщення у довільний спосіб, а в разі потреби – об’єднати простір знову. Основу конструкції складає алюмінієва рама та наповнення до 18 мм завтовшки. Доповнюють систему розпірні механізми, звукоізоляційні матеріали та монтажні кріплення.
  • MAW110Е – автоматизовані пересувні перегородки, які за технічними параметрами і складовими елементами повторюють базову систему. Єдина відмінність – вмонтований механізм автоматичного висування розпірних елементів, що прискорює процес складання-розкладання перегородок.
  • MAW110G – пересувні перегородки зі скляними вставками. Спеціальна будова системи дозволяє поєднувати у панелях наповнення з різноманітним оформленням та великі скляні поверхні, що надає приміщенню особливої елегантності. Сумісні з системою MAW110.
  • MAW48 – скляні пересувні перегородки, які добре пропускають денне світло і додають приміщенню візуальної легкості та особливого шарму. В якості наповнення може використовуватися прозоре та матове скло.
  • TAW110 – базові переставні перегородки, що характеризуються міцністю та надійністю. Кріпляться до підлоги і стелі, дозволяють розділити приміщення без додаткових будівельних робіт.
  • TAW110G – переставні перегородки зі скляними вставками. Чудове рішення для офісів та громадських споруд, в яких потрібна велика кількість приміщень з хорошим освітленням та шумоізоляцією.
  • TAW110D – подвійні скляні перегородки, що оптично збільшують приміщення та додають йому невагомості. Є можливість з’єднувати панелі під кутами 90 і 45 градусів та комбінувати з базовою системою і перегородками зі скляними вставками.

Кожна з перелічених систем стане сучасним і практичним рішенням для організації простору офісних приміщень, громадських будівель, навчальних центрів, медичних закладів та фітнес-студій. Всі продукти виготовляються з високоякісних матеріалів і володіють широкими функціональними можливостями. Серед основних переваг перегородок – звукоізоляція, вогнестійкість та легкість перепланування приміщення. Запрошуємо ознайомитися з детальною технічною інформацією та візуалізаціями готових проектів на веб-сайті komandorwalls.com.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.