Ви є тут

Зручні нововведення в асортименті Komandor

Зручні нововведення в асортименті Komandor

У свій ювілейний, 25 рік діяльності компанія KOMANDOR продовжує тішити партнерів і клієнтів новинками продукції. Черговим нововведенням до пропозиції компанії стали двері зі скосом у системах серії AL25 Szafir і Lazuryt II. Оновлення дозволить функціонально облаштувати мансардні приміщення, простір під сходами та багато інших куточків з нестандартною архітектурою.
Наступні нововведення стосуються покращення організації внутрішнього простору шаф-купе та гардеробних. Компанія розширила свій асортимент зручними вішаками для зберігання сумок, ергономічними органайзерами для висувних шухляд та надійною шухлядою-сейфом. На вибір – 3 моделі контейнерів для висувних шухляд з делікатним, приємним на дотик покриттям. Особливо припадуть до смаку ці аксесуари жінкам, адже дозволять легко і зручно розміщувати улюблені прикраси. Чоловіки, сподіваємося, зможуть гідно оцінити висувний сейф – продукт, що призначений для зберігання цінних речей. Виготовлена зі сталі шухляда має вмонтований електронний замок, що відкривається за допомогою введення 4-значного коду на сенсорній панелі. До передньої частини сейфу можна прикріпити фасад, як у звичайної шухляди.
Запрошуємо до перегляду фотогалереї, де ви можете ознайомитися з останніми нововведеннями. Усі новинки невдовзі зустрічайте у пропозиції брендових салонів KOMANDOR!

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.