Ви є тут

ORTO – гардеробна система нового покоління

ORTO – гардеробна система нового покоління

З радістю анонсуємо вихід нової системи ORTO для гардеробних кімнат і стелажних забудов. Сучасний вигляд та мінімалістичний дизайн системи дозволяють створювати неперевершені меблеві композиції, що стануть родзинкою будь-якого інтер’єру. Колонна система ORTO призначена для забудови ніш, гардеробних кімнат і стильної організації простору віталень, передпокоїв та арт-студій.

Основу системи складають несучі профілі, що з'єднуються під прямим кутом. До опорної конструкції монтуються полиці та навісні тумби, що дозволяє організувати забудову, яка повністю відповідатиме потребам замовника. Передбачено 2 варіанти виконання колонної системи ORTO: легка конструкція, яка базується на 1 несучому профілі, що кріпиться з обох боків полиці, та зміцнена конструкція, що передбачає кріплення 2 несучих профілів з обох боків полиці. Максимальна висота забудови складає 2775 мм – для легкої конструкції та 2750 мм – для зміцненої конструкції.

Колористика системи виконана у найбільш популярних відтінках: білий матовий, анода натуральна та анода графіт. Лаконічність, стильний дизайн та широкі конструкційні можливості – такі переваги новинки дозволять створити справді унікальні меблеві комбінації. Система ORTO стане довершеним доповненням для інтер’єрів в індустріальному, мінімалістичному та скандинавському стилі.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.