Ви є тут

Запрошуємо відвідати оновлену експозицію Komandor у місті Львові

Запрошуємо відвідати оновлену експозицію Komandor у місті Львові

Раді повідомити про оновлення фірмової експозиції Komandor у Львові, c. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22, ТЦ "Три Слони". Тепер тут можна ознайомитись з останніми новинками компанії Komandor. До Вашої уваги система ORTO – новинка і гордість компанії, адже вже не одноразово ця система отримувала нагороди на конкурсах. Колонну систему ORTO можна монтувати у будь-який зручний для Вас спосіб. Система використовується для облаштування кухонь, гардеробних, бібліотек та елегантних салонів. Система ORTO представлена у трьох кольорах: Білий Мат, Анода Графіт та Анода Натуральна. Детальнішу інформацію по системі можна почерпнути з перезентації на нашому сайті.

Також фірмову експозицію поповнили системою OPAL в ультрамодному на сьогодні відтінку – Анода Графіт. В поєднанні з аксесуарами Мосса забудова має неперевершений сучасний вигляд.

Додатково в експозиції представлені функціональні та зручні новинки для жінок: вішаки для зберігання сумок. Тепер організовувати простір забудови стало ще зручніше.

Ще на експозиції Ви знайдете вдалі дизайнерські рішення для облаштування зони відпочинку, з використанням найновіших текстур плит нашого партнера Egger. А ще безліч приємних зручностей від компанії Komandor для ідеальної організації простору Вашої оселі.

Завітайте на фірмову експозицію Komandor в «Трьох Слонах» та самі оцініть якість наших виробів, а кваліфіковані дизайнери компанії завжди радо допоможуть Вам створити затишок у Вашому помешкані та вдало облаштувати оселю.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.