Ви є тут

Виставка Salone 2018 в Мілані та сучасні тенденції в Komandor

Виставка Salone 2018 в Мілані та сучасні тенденції в Komandor

25 років роботи на ринку навчила нас, що спостереження за тенденціями дизайну інтер'єру, вміння застосовувати та впроваджувати їх - це величезна конкурентна перевага. Як фахівці з дизайну інтер'єру, ми не можемо залишитися позаду, але ми хочемо навчати клієнтів і випереджати час, впроваджуючи останні тенденці, на меблевому ринку. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували найкраще, щоб їх домівки були затишними, сучасними, дизайнерськими та функціональними.

Під час візиту на Salone, у квітні в Мілані, ми мали можливість побачити, як Komandor з своєю пропозицією та продуктами є частиною нових тенденцій. Наймасштабніші виставки у світі дизайну інтер'єру та меблів представляють тенденції, які незабаром потраплять на ринок дизайну інтер'єру у всьому світі. Аналізуючи пропозицію Komandor та порівнюючи її з виставкою в Мілані, ми переконані, що рухаємось у правильному напрямку.

Багато тенденцій, представлених на меблевому ярмарку в Мілані, вже знайшли своє відображення у продукції Komandor. Гардеробна система Orto, в її незрівнянних кольорах та водночас простому вигляді, яка отримала відзнаку Diament Meblarstwa на польському ринку, не відрізняється від своїх міланських аналогів. Система виглядає однаково красиво та витончено у просторі вітальні у вигляді книжкових полиць, а також у гардеробній як повітряна забудова.

Система Opal зі скляним наповненням, обрамлена простою, класичною рамою в білому або чорному кольорі, має вигляд елегантної вітрини. Прості безкаркасні розпашні двері зі склом, дзеркалом або лакобелем, можуть бути використані в будь-якій кімнаті, як у вітальні, у гардеробі, так і в фасадах сучасних кухонних меблів.

Функціональні аксесуари та добре спроектоване наповнення меблів, не лише сприяє повсякденному їх використанню, підвищує функціональність, економить час користувачів, а й забезпечує належне зберігання речей. Виставка була закцентована саме на функціональності меблів. Аксесуари серії Mocca для шаф і гардеробів  - ідеальна відповідь на нові тенденції.

Підсумовуючи виставку Salone del Milano 2018 пропозиція Komandor повністю відповідає усім сучасним тенденціям, які навіюють світові архітектори та дизайнери. Продумані, практичні, функціональні та стилістично цікаві меблі, це суть дизайну. Меблі Komandor, виготовлені на замовлення, чудово вписуються в цю сучасну тенденцію.

© 2019 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.