Ви є тут

Заміри приміщення самостійно

Ви вирішили замовити шафу? Рекомендуємо відвідати найближчий салон Komandor, де ви зможете отримати консультацію професійного дизайнера і домовитися про заміри. Якщо ж салону Komandor у вашому місті немає, пропонуємо зробити попередні заміри самостійно. Ми розповімо, як поетапно заміряти приміщення.
Для початку потрібно підготувати приблизний план кімнати і схематично зобразити на ньому усі важливі конструкційні елементи. Далі переходимо до визначення місця, де планується розміщення меблів. Одну шафу, корпусну, ми будемо встановлювати вздовж стіни, а другу — частково вмонтовувати у нішу. Для виконання замірів вам знадобиться звичайна або лазерна рулетка.
Ну що ж, приступимо. Спершу нам потрібно виміряти висоту приміщення. Заміри варто робити на 3 рівнях, адже стіни та підлога не завжди є прямими. Вимірюємо висоту у куті кімнати, посередині та вздовж рами дверей. Усі отримані величини детально позначаємо на схемі. Необхідно врахувати також розміри різних декоративних елементів на стінах та стелі. У нашому випадку — розміри багета.
Наступний крок — визначення ширини місця під забудову. Ширину також вимірюємо на 3 рівнях. Отримані значення переносимо на нашу схему.
Глибина конструкції залежить від ваших особистих потреб та специфіки приміщення. Оптимальна рекомендована глибина шафи-купе складає 60-70 см.
Особливу увагу зверніть на розміщення і розміри вимикачів, розеток та інших елементів, що виступають. У нашому випадку будемо визначати розташування і габарити вимикачів та коробки сигналізації відносно базових точок вимірювання.
Усі отримані виміри детально занотуйте. Після цього зробіть фото приміщення.
Важливе значення також має тип підлогового покриття і матеріали стін та стелі. Усі ці особливості допоможуть дизайнерові точніше спроектувати виріб.
Переходимо до визначення розмірів ніші. Алгоритм замірювання такий самий, як у попередньому випадку. Визначаємо висоту та ширину ніші на 3 рівнях. Звертаємо увагу на особливості геометрії нашого заглиблення та навколишні виступи. Вимірюємо глибину ніші. Отримані значення усіх величин зазначаємо на схемі. Останній крок — фото місця під забудову.
Ось ми і визначили розміри приміщення, де планується встановлення шафи. Як бачите, все, що потрібно — це трохи часу та зусиль. Більш детальну інформацію про послідовність і особливості замірювання ви можете знайти на нашому сайті у розділі “Шафа”, каталог “Як це зроблено”.
​Отож, у вас вже є розміри приміщення і уявлення про те, як має виглядати ваша шафа. Тепер сміливо можна звертатися до найближчого салону Komandor у вашому місті або надсилати інформацію на нашу електронну скриньку info@komandor.ua. Отримані дані дозволять дистанційно підготувати кілька проектів виробів у різних цінових категоріях, а на всі ваші додаткові питання дизайнер зможе відповісти під час розмови.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.