You are here

Оновлена кольорова палітра систем Komandor

Оновлена кольорова палітра систем Komandor

Радо анонсуємо поповнення асортименту KOMANDOR новими стильними кольорами: Білим, Анодою шампанською та Анодою графіт. Оскільки білий на сьогодні – беззаперечний фаворит серед дизайнерів та клієнтів, ми додаємо цей колір до палітри вертикальних профілів Sahara 2, з’єднувального профілю AL28 та потрійних рейок для алюмінієвих систем. А тепер детальніше про кожне нововведення.

Потрійні рейки – нестандартне та функціональне рішення для шаф-купе, адже передбачають розміщення 3 рядів розсувних дверей, які можна одночасно перемістити вбік, надаючи таким чином кращий доступ до вмісту шафи. Зважаючи на великий попит на даний продукт, компанія Komandor вводить до продажу 2 нових відтінки потрійних рейок: поширений у класичних інтер'єрах колір Анода Шампанська (AS) та популярний на сьогодні Білий (BI).

Достатньо велику зацікавленість у споживачів викликав відтінок графіт, тому до пропозиції компанії введено одинарну рейку для алюмінієвих систем у кольорі Анода графіт (AG).

Для профілів системи Sahara 2 притаманні простота і лаконічність, що ідеально вписуються в інтер’єри у стилі мінімалізм. Саме тому команда Komandor вирішила додати до палітри Sahara 2 Білий колір (BI), який так чудово пасуватиме до облаштування сучасних приміщень. Таке ж нововведення торкнулося і з’єднувального профілю системи серії AL28.

Сподіваємося, нові кольорові вирішення допоможуть втілити в реальність ще більше дизайнерських задумів і створити досконалі шафи-купе для Ваших потреб. Запитуйте про новинки в салонах Komandor у Вашому місті. 

© 2018 Komandor Ukraine, Official website All rights reserved.