You are here

"Нагорода Споживача" наша!

"Нагорода Споживача" наша!

Завершився VI випуск конкурсу Dobry Design 2019. Головну нагороду в конкурсі журналу "Dobrze Mieszkaj" та порталу dobrzemieszkaj.pl - Good Design 2019 у категорії "Нагорода Споживача" отримала рамкова система компанії Komandor - Opal.

Це значуща відзнака і велика радість для нас, адже система Opal, яку ми пропонуємо для обрамлення дверей, була високо оцінена нашими клієнтами, які відкрили для себе широкі можливості системи.

Нагороди були вручені на офіційній урочистій церемонії, яка відбулась 6 грудня 2018 року, під час Форуму Dobry Design 2019 у Центрі «Koneser Praga» у Варшаві.

На конкурсі було представлено понад 200 продуктів у 12 категоріях. Комісія оцінювала дизайн, якість виконання, інноваційність, зручність у експлуатації та функціональність продуктів. До складу журі входили 150 архітекторів та дизайнерів інтер'єру. Саме вони і вирішували хто є фіналістом Конкурсу.

Паралельно з роботою журі також проводилося онлайн-голосування споживачів, які своїми голосами вирішували, який продукт є найбільш цікавий для них, і хто заслуговує відзнаки і "Нагороди Споживача".

Дякуємо всім, хто підтримав компанію Komandor в онлайн-голосуванні та вітаємо всіх конкурсантів. Сподіваємось, що система Opal надихне Вас на створення унікальних забудов не тільки для спальні та гардеробної, а й для вітальні та кухні. Ми цінуємо Ваш вибір.

Детальніше про систему Opal можна ознайомитись тут.

© 2021 Komandor Ukraine, Official website All rights reserved.