You are here

Живий Корал - символ оптимізму

Живий Корал - символ оптимізму

Всесвітньо відома компанія Panton  оголосила колір, який буде головним і наймоднішим у 2019 році. Даний вибір авторитетної компанії базується на детальному аналізі останніх тенденцій дизайну. Отже, кольором, який задаватиме тенденції на весь 2019 рік став 16-1546 Living Coral. Це кораловий відтінок із золотистими відблисками. Living Coral асоціюється із енергією життя, комфортом, спокоєм та теплом, що прекрасно задовільняє потреби і пошуки людства.

Безперечно, Living Coral буде цікаво побачити в інтер'єрі, адже цей модний відтінок випромінює оптимізм, радісні переживання, затишок та спокій. У час, коли людина шукає зв'язків із природою, Living Coral, тобто колір живого коралу, створить оптимістичну атмосферу та надасть інтер'єру дружності та унікальності.

З якими кольорами та текстурами варто поєднувати Living Coral? Цей відтінок коралу вдало поєднується з бежевим, бронзовим, сірим, пляшковим зеленим, гранатовим та чорним. Living Coral оживить їх та додасть елегантності та стилю. Кращими комбінаціями текстур з Living Coral стануть декори з натурального дерева, з його неповторною текстурою.

Можливо, саме зараз настав час оживити свої помешкання додавши яскравих вкраплень Living Coral? Дизайнери салону Komandor залюбки допоможуть Вам у цьому, тож сміливо експериментуйте і хай у Вашій оселі панує оптимізм, затишок й тепло!

© 2021 Komandor Ukraine, Official website All rights reserved.