Ви є тут

Функціональний дизайн і новітні технології: сучасні шафи-купе

Шафи-купе – далеко не новинка у наш час. Сьогодні це потрібні і популярні меблі, без яких практично не обійтись при облаштуванні житла. Важко сказати, коли і хто вперше винайшов цю дивовижну шафу. Спочатку про переваги шафи-купе дізнались в США та Європі, а пізніше вона стала популярною у всьому світі. І у великих, і в маленьких квартирах цей предмет умеблювання допомагає грамотно організувати простір, впорядкувати безлад і зробити наше життя більш комфортним.

Як і будь-які меблі, шафи-купе пропонуються у типових варіантах і на замовлення. При останньому варіанті можна отримати не просто меблі, а унікальний предмет дизайну, що ідеально впишеться в інтер’єр квартири чи будинку і за розмірами, і за зовнішнім виглядом. До того ж, шафа-купе на замовлення може заповнити місце в помешканні, яке раніше не використовувалось. Наприклад, незручний кут, нішу чи комірчину. Завдяки дверям купе відкривати таку шафу можна навіть при наявності мінімального простору перед нею. Особливо сподобається такий предмет умеблювання жителям невеликих квартир, оскільки він значно економить площу приміщення. Якщо ж зазирнути всередину шафи, то можна побачити, наскільки вдало вона спроектована, містка, зручна і легка в експлуатації.

До того ж, замовляючи шафу-купе, можна не обмежувати себе в побажаннях. Компанія Командор виготовить виріб саме таким, яким Ви його уявляєте. Можна зажадати шафу-купе з вмонтованим освітленням або повністю дзеркальну, з фотодруком чи гнутим наповненням. Розмір шафи-купе залежить від Ваших вподобань і можливостей приміщення. Це може бути і компактний варіант, який чудово розміститься у вузькому коридорі та позбавить його від безладу. Або ж габаритна шафа у спальню, де знайдеться місце для одягу на кожен сезон. Якщо ж розміри звичайної шафи Вас не задовольняють, то можна придбати цілу гардеробну кімнату конструкцію, яка представляє собою велику шафу, куди можна увійти, щоб підібрати одяг, переодягнутися і привести себе до ладу. При необхідності там може розміститися навіть дошка для прасування.

Шафа-купе – бажаний предмет умеблювання для будь-якої кімнати. Завдяки наявності величезної кількості моделей шаф-купе оптимальний дизайн і конструкцію виробу можна підібрати під будь-який інтер’єр і приміщення – чи це кухня і передпокій, чи дитяча і вітальня. Крім житлових приміщень, функціональні шафи-купе популярні в готелях та офісах. Різноманітні варіанти полиць, вішалок і ящиків дозволяють підібрати комбінацію, що ідеально відповідає побажанням та потребам господаря. Купуючи одну шафу-купе, можна відмовитися від кількох звичайних шаф, оскільки та успішно їх замінить.

© 2024 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.