Ви є тут

У нове життя – без старих меблів

Наприкінці року всі думають про те, як вони провели цей час – чи все задумане здійснилося, чи всі плани виконані. Саме такі роздуми спонукають до чогось нового: нових прагнень, бажань та змін.

Та для того, щоб щось нове прийшло – потрібно вільне місце. І його можна отримати, викинувши старі речі. За фен-шуєм, нові ідея та надходження з'являються лише тоді, коли всі закутки чисті та позбавлені непотрібних речей. Цю концепцію підтримує і давня італійська традиція. В новорічну ніч, коли годинник пробиває 12, з балкону викидають старі меблі: столи, стільці, шафи та інші предмети вжитку. Це символізує залишення колишніх бід, прикростей та розчарувань в минулому та зустріч нового року із чистою душею та новими сподіваннями.

Таку цікаву ідею можна пристосувати і до наших реалій. Звісно, ніхто не викидатиме поличку чи тумбочку із балкону: сусіди не зрозуміють, і трішки шкода. Та все ж переглянути нажиті речі та відібрати дійсно потрібні варто. По-перше, реально звільниться місце для нових елементів інтер’єру, що освіжить житло. По-друге, вживані меблі матимуть гарне застосування на дачі чи стануть хорошою доброчинною пожертвою.

Не потрібно жаліти за речима, які давно відслужити своє – спокійно відправляйте їх на відпочинок. А сучасні, корисні та зручні меблі швидко прийдуть на зміну і принесуть частинку нового у Ваше життя.

© 2019 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.