Ви є тут

ЗОЛОТА ЕМБЛЕМА ЛІДЕР СПОЖИВЧОЇ ЯКОСТІ 2018

ЗОЛОТА ЕМБЛЕМА ЛІДЕР СПОЖИВЧОЇ ЯКОСТІ 2018

За вікном золота осінь, тому в нас золота не може бути замало. Жовтень почався дуже приємно. Ми раді повідомити Вам, що голоси споживачів, програми ЛІДЕР СПОЖИВЧОЇ ЯКОСТІ 2018 Торгова Марка KOMANDOR зайняла перше місце в категорії «Забудова ніш та шафи», тим самим отримала ЗОЛОТУ ЕМБЛЕМУ ЛІДЕР СПОЖИВЧОЇ ЯКОСТІ 2018 року.

ЕМБЛЕМА ЛІДЕР СПОЖИВЧОЇ ЯКОСТІ загальнонаціональна польська програма сприяння покупцям, мета якого полягає у виборі кращих, на думку споживачів, торгових марок і компаній, що працюють на польському ринку. Конкурс організований редакцією економічної зони - загальнопольське, незалежне доповнення поширюється з щоденною газетою "Gazetą Prawna". Під час випробування були зібрані відгуки споживачів не лише за якістю окремих видів продукції і послуг, але також і пояснення, чому вибір припав певну марку. У VIII редакції дослідження, використовуються анкетування і опитування по CAWI через інтернет-канал. Ось що, на думку респондентів, робить KOMANDOR брендом, що надихає на довіру, і заслуговує на Золоту емблему ЛІДЕР СПОЖИВЧОЇ ЯКОСТІ 2018:

  • Висока якість, досвід, сучасність, інноваційні рішення.
  • Це спеціаліст галузі з багатими та різнобічними можливостями, де кожен знайде щось для себе.
  • Продукти розроблені з урахуванням індивідуальних потреб, та старанно виготовленні і готові довго обслуговувати власників.

Цьогорічна нагорода - це п'ята для нашого бренду протягом 6 років, цінність нагороди базується на думці самих споживачів, тобто тих людей, для яких безпосередньо спрямований наш продукт і послуги. Ми раді, що протягом цілого року ми змогли задовольняти вимоги та потреби клієнтів, створюючи продукти та послуги.

Дякуємо за цю хорошу відзнаку. Асоціації, які споживачі вказали, що виділяють бренд командор: надійність, солідність, сучасні рішення, хороші ідеї - це для нас найвища мотивація для подальшої роботи.

© 2019 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.