Ви є тут

KOMANDOR 2017: підбиваємо підсумки року

KOMANDOR 2017: підбиваємо підсумки року

Існує хороша традиція наприкінці кожного року згадувати головні події і досягнення, підсумовувати результати та складати плани на рік прийдешній. З впевненістю можна сказати, що 2017 був по-справжньому знаковим для Komandor і по-доброму насиченим подіями. Саме у цьому році компанія відсвяткувала 25-ліття своєї діяльності. Від далекого 1992 до сьогодні – фірма пройшла довгий шлях, сповнений падінь і злетів, труднощів і здобутків: перших невпевнених кроків на меблевому ринку, пошуку партнерів та ідеальної бізнес-моделі, розробки та тестування продукції, дослідження смаків і потреб споживачів, розширення мережі, виходів на нові ринки. Протягом 25 років ми робили усе можливе, щоб бренд Komandor став синонімом якості та надійності. Тож, зважаючи на пройдений шлях, ми і надалі готові рішуче зустрічати нові виклики і невпинно працювати над розвитком наших продуктів та сервісу.

Також 2017 рік був дуже продуктивним у плані розробки нової продукції та розширення асортименту. За цей час на ринку з’явилось багато новинок: компланарна система для шаф-купе Sleek, гардеробна система Orto, серія аксесуарів Mocca та органайзери для зручного зберігання речей. Також суттєвого оновлення та доповнення зазнали традиційні і добре відомі споживачам системи Командор. Завдяки усім нововведенням з’явилось ще більше можливостей для створення функціональних та сучасних забудов, які максимально відповідають потребам клієнтів.

2017 виявився важливим для компанії у сфері зміцнення присутності та розширення географії бренду. Протягом року фірма Komandor стала учасницею кількох масштабних міжнародних меблевих виставок: Interzum 2017 – 16-19 травня у Кельні, BB Construmat 2017 – 23-26 травня у Барселоні, Bahrain Franchise & Dine Expo – 8-9 листопада у Манамі, Мебель-2017 – 20-24 листопада у Москві. Участь у таких подіях – це чудова нагода зустрітися та обмінятися досвідом зі своїми партнерами, знайти нових кандидатів для співпраці, поспілкуватися ближче з клієнтами, ознайомитися з головними дизайн-тенденціями галузі та почерпнути натхнення для нових досягнень.

На додачу до всього, 2017 рік був також насиченим приємними подіями. Компанія двічі отримувала відзнаки як результат визнання споживачами продукції бренду. Завдяки інноваційності та високому рівню обслуговування фірма KOMANDOR отримала сертифікати «Лідер якості 2017» та «Меблевий діамант 2018». Дуже приємно усвідомлювати, що продукція компанії користується популярністю серед клієнтів з усього світу. Це мотивує нас щоразу рухатись вперед і вдосконалюватись.

Дякуємо нашим клієнтам за виявлену довіру, а працівникам і партнерам – за плідну співпрацю. У наступному році бажаємо Вам здоров’я, радості, миру, сімейного затишку, добробуту, успіхів та процвітання. Нехай 2018 буде сповнений хороших новин та приємних подій, а також стане початком для втілення нових проектів та ідей!

Дякуємо, що Ви з нами! З подякою та найкращими побажаннями, колектив компанії KOMANDOR.

© 2018 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.